Test na ojcostwo w Warszawie – najlepiej z Centrum Genetyki GenLab
 

Test na ojcostwo w Warszawie – najlepiej z Centrum Genetyki GenLab

genlab, genlab opinie

Na miejscu w Warszawie wykonasz szybki i procesjonalny test na ojcostwo, z profilem genetycznym na wyniku. Na pobór próbek możesz przyjść do przychodni w Warszawie, bądź kupić w aptece lub przez Internet domowy zestaw i przygotować je samodzielnie. Centrum prowadzi prywatne i sądowe testy na ojcostwo oraz testy na ojcostwo w ciąży.

Jak zrobić test na ojcostwo?

GenLab ma w swojej ofercie test na ojcostwo przez Internet. Jeśli chcesz zamówić badanie, wystarczy, że wypełnić formularz dostępny na stronie www lub złożysz zamówienie na czacie. Kupiony test nadsyłany jest pocztą lub przywozi go kurier. Test możesz wykonać anonimowo lub z danymi osób badanych. W pierwszym przypadku uczestnicy testu zostają określeni jako „ojciec” oraz „dziecko”. Pobranie wymazu do testu na ojcostwo jest bardzo proste. Przykładasz do wewnętrznej strony policzka długi patyczek, od strony bawełnianej nasadki, i pocierasz nim zdecydowanym ruchem o policzek ok. 10 razy. Czynność wykonujesz na lewym i prawym policzku u siebie i dziecka, wykorzystując do tego celu dostępne w zestawie wymazówki. Gotowe wymazy wystarczy spakować i wraz z wypełnionymi dokumentami zlecenia odesłać do laboratorium. Jeśli zależy ci na komforcie dziecka do testu na ojcostwo możesz z powodzeniem włączyć jego włosy, szczoteczkę do zębów, gryzak, smoczek lub gumę do żucia. Na wszystkich tych przedmiotach, zwanych mikrośladami, znajduje się jego DNA. Mikroślady można wykorzystać w badaniu również wtedy, gdy badany ojciec nie żyje.

Zobacz również: Anonimowe testy na ojcostwo w Polsce?

Test na ojcostwo z GenLab – pewnie, dyskretnie i szybko

Złożenie zamówienia na test na ojcostwo może odbyć się drogą telefoniczną, mailową, na czacie lub przez stronę internetową. Jeśli zależy ci na tym, aby pobraniem próbek zajął się fachowy personel, wówczas możesz zarejestrować się na wizytę w placówce – również online! Centralny punkt pobrań mieści się przy ul. Indiry Gandhi 11 w Warszawie. Terminy są krótkie, a pobranie może odbyć się nawet tego samego dnia. W przychodni personel pomoże ci wypełnić wszystkie niezbędne dokumenty, a pobrany od ciebie i dziecka materiał genetyczny jest przekazywany laboratorium. Po 5 – 7 dniach roboczych otrzymujesz odpowiedź: wykluczenie lub potwierdzenie ojcostwa. W razie potrzeby czas trwania analizy można skrócić do 48 godzin. W placówce pobierzesz zarówno próbki do testu prywatnego, jak i badania z pełną procedurą sądową.

Warto przeczytać: Zlecenie testu na ojcostwo – krok po kroku

Nie musisz czekać do rozwiązania – test na ojcostwo w ciąży

Jeśli zależy ci na naprawdę szybkim teście na ojcostwo nie musisz czekać aż dziecko się urodzi. Wiedz, że z GenLab ustalić swoje ojcostwo możesz jeszcze w czasie ciąży i to już po 10 tygodniu! Wynik badania jest tak samo pewny jak wynik testu na ojcostwo po narodzinach dziecka.

Profil genetyczny na wyniku testu na ojcostwo

Profil genetyczny jest dowodem, że test na ojcostwo rzeczywiście się odbył, to namacalny dowód przeprowadzonej analizy. Dlatego też powinien go zawierać każdy wynik testu na ojcostwo. Profil genetyczny to zestaw markerów genetycznych, które odpowiadają określonym miejscom na DNA. Każdemu takiemu markerowi przyporządkowane są dwie liczby, z których jedną dziecko dziedziczy po ojcu, drugą zaś po matce. Aby ustalić czy badany mężczyzna jest ojcem badanego dziecka wykonuje się analizę porównawczą ich profili genetycznych. Ojcostwo zostaje potwierdzone w sytuacji, gdy każdy marker u ojca i dziecka będzie miał jedną wspólną liczbę. Pojawienie się 4 różnic będzie oznaczało, że mężczyzna nie jest ojcem dziecka – ojcostwo zostanie wykluczone.

Warto podkreślić, że GenLab gwarantuje analizę aż 24 markerów DNA, co sprawia, że wynik testu ojcostwa jest 1000 razy bardziej dokładny w porównaniu do zestawu 16 markerów. Ma to szczególne znaczenie, gdy w teście biorą udział tylko dwie osoby – dziecko i potencjalny ojciec.

Polecamy: Czym są profile genetyczne na wyniku badania ojcostwa?

Pacjenci GenLab oprócz profili genetycznych na wyniku znajdą również jego słowną interpretację i rezultat zaawansowanej analizy statystycznej. Bo trzeba wiedzieć, że wynik badania ojcostwa określa właśnie statystyczne prawdopodobieństwo, z jakim dwie osoby (np. ojciec i dziecko) mogą być ze sobą spokrewnione.

Oferta Centrum Genetyki GenLab obejmuje szeroki zakres testów na ojcostwo i dostosowuje się do potrzeb swoich pacjentów ze stolicy oraz innych miast. Zapraszamy do kontaktu od 8.00 do 24.00 w dni robocze i od 8.00 do 21.00 w dni wolne. Tel: 665 761 161. E-mail: biuro@genlab.pl www.genlab.pl

logo_genlab

 

 

 

 


Zobacz też:

 

 

2.7/5 - (12 głosów / głosy)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA