Czym jest detektyw zdrady?
 

Czym jest detektyw zdrady?

detektyw zdrady, detektyw od zdrad

Problem zdrady dotyka wiele par, jednak często decyzję o rozstaniu podejmuje się zbyt pochopnie, na podstawie samych domysłów. Jak się przekonać, czy partner lub partnerka jest nam wierna? Warto skorzystać z rozwiązania znanego jako detektyw zdrady, czyli dyskretnego badania genetycznego, które szybko rozwieje wszelkie wątpliwości.

Tego dowiesz się z artykułu:

Detektyw zdrady – zrób prosty test na zdradę!

Jak działa detektyw od zdrad?

Wykrywanie zdrady a wyniki testów DNA

Detektyw a zdrada – ile kosztuje detektyw zdrady?

Wiele osób już na podstawie samych przypuszczeń o zdradę jest gotowa zakończyć związek 🚫. Oczywiście, są pewne zachowania, które mogą o niej świadczyć, ale w żaden sposób nie można ich traktować jako dowód. Zaliczamy do nich np. brak zainteresowania partnerem, mniejszą potrzebę bliskości fizycznej, dbanie o swój wygląd 💃 bardziej niż zazwyczaj, zbyt dużą ochronę prywatności (telefonu, laptopa), coraz więcej spędzanego czasu poza domem [3].

To jednak za mało, by mieć całkowitą pewność co do niewierności drugiej strony. Co zatem pomoże w wykrywaniu zdrady?

Detektyw zdrady – zrób prosty test na zdradę!

Czym jest detektyw zdrady? To bardzo proste i szybkie rozwiązanie, by przekonać się, czy nasza druga połówka jest nam wierna.

W dzisiejszych czasach nie jest już konieczne wynajmowanie detektywa 🕵, by udowodnić zdradę. Współczesny detektyw od zdrad to prosty i tani test genetyczny. Wystarczy przesłać do laboratorium odpowiednie próbki, by uzyskać odpowiedź na dręczące pytania!

Jak działa detektyw od zdrad?

Detektyw od zdrad ma za zadanie wykryć 🔎 ślady nasienia, np. na pościeli, ubraniu, bieliźnie damskiej lub męskiej, chusteczce, prezerwatywie. Do badania możesz przesłać każdą próbkę! Następnie przy pomocy badań DNA ustala się, od kogo pochodzą ślady nasienia [1]. Otrzymany profil genetyczny 🧬 można porównać z profilem genetycznym uzyskanym z innej próbki, np. włosa z cebulką, niedopałka papierosa 🚬, szklanki 🥃, chusteczki higienicznej. Pozwala to określić, czy nasienie należy do jednej i tej samej osoby [2].

Wykrywanie zdrady a wyniki testów DNA

Wykrywanie zdrady przy pomocy badań DNA to często wykorzystywane rozwiązanie służące jako materiał dowody w sprawach rozwodowych 👨‍⚖. Detektyw od zdrad dostarcza wynik, dzięki któremu sąd może unieważnić małżeństwo, orzekając, że jedna ze stron utrzymywała pozamałżeńskie kontakty seksualne 💔 [1].

Detektyw a zdrada – ile kosztuje detektyw zdrady?

Warto również podkreślić, że wynajęcie agencji detektywistycznej wiąże się z dużymi kosztami. Cennik niektórych z nich wskazuje nawet 1000 zł 💸 za dzień pracy, a w przypadku wykrywania zdrady należy się liczyć nawet z kilku lub kilkunastodniową obserwacją.

Natomiast detektyw zdrady w formie badania kosztuje od 350 zł. Przy wykonywaniu pełnej analizy 🔬, w przypadku uzyskaniu wyniku pozytywnego ✅ we wstępnym etapie, istnieje możliwość rozszerzenia badania o ustalenie profili genetycznych – czyli ustalenie od kogo pochodzi zabezpieczone nasienie. Koszt ustalenia jednego profilu wynosi 825zł.

Detektyw zdrady to najprostszy i najtańszy sposób, aby sprawdzić czy Twoja druga połówka jest Ci wierna 💕.

Źródła:

  1. https://premium.testdna.pl/test-na-zdrade/
  2. https://genlab.pl/badania-dna/prosty-test-na-zdrade/
  3. https://pewnytato.pl/jak-poznac-zdrade/

To może Cię zainteresować: Jak wykonać test zdrady – krok po kroku

Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA