Test na ojcostwo przez Internet?

Test na ojcostwo przez Internet, testy na ojcostwo przez internet

Pewny test na ojcostwo wykonać można nawet bez wychodzenia z domu. Wystarczy zamówić zestaw do pobierania próbek, pobrać je samodzielnie, a następnie odesłać do laboratorium. Po wykonaniu analizy, wynik zostanie przesłany w wybrany przez klienta sposób. Ta forma jest wygodna i dostępna dla każdego – zestawy wysyłane są również za granicę.

Test na ojcostwo przez Internet – jak go zamówić?

Test na ojcostwo przez Internet zamówić można mailowo lub korzystając ze strony internetowej i dostępnego na niej formularza albo czatu. Laboratorium wysyła wtedy zestaw do pobierania próbek wraz z instrukcją oraz formularzem zlecenia badania.

Wysyłka możliwa jest na dowolny adres, także za granicą albo do paczkomatu, punktu czy poste restante – nie trzeba podawać więc adresu domowego. Zestaw do pobierania próbek przesyłany jest za darmo kurierem lub poprzez pocztę – istnieje możliwość wysłania przesyłki dyskretnej, bez żadnych pieczątek laboratorium. Dzięki temu nikt nie domyśli się jej zawartości.

Test na ojcostwo przez Internet – jak pobrać i przesłać próbki?

Próbki pobiera się samodzielnie – jest to bardzo proste, szybkie i komfortowe, ponieważ nie ma konieczności udania się do przychodni czy innej placówki. Próbki powinno się pobrać z policzka (wymaz z policzka) lub mikrośladów, czyli dowolnych elementów z materiałem genetycznym badanej osoby.

Do mikrośladów zalicza się m.in. smoczek, zużytą chusteczkę higieniczną, używaną szczoteczkę do zębów, włosy z cebulkami, paznokcie ze skórkami czy używane sztućce. Skorzystanie z mikrośladów pozwala na uzyskanie równie pewnego wyniku, a jest dużo wygodniejsze, szczególnie dla dziecka.

Próbki przesyła się w opłaconej i zaadresowanej kopercie znajdującej się w zestawie lub kurierem, również na koszt laboratorium.

Test na ojcostwo przez Internet, testy na ojcostwo przez internet

REKLAMA

Test na ojcostwo przez Internet – jak odebrać wynik?

Wynik przesyłany jest w taki sposób, w jaki klient określił w zamówieniu. Można skorzystać zarówno z przekazania go przez telefon czy e-mail, jak i z listownej przesyłki. Laboratorium przesyła wynik badania na ojcostwo na dowolny adres: pocztą, poste restante, paczkomatem lub do punktu (np. do apteki). Na życzenie klienta przesyłka jest nieoznakowana i dyskretna. Wynik zawsze jest pewny i jednoznaczny, ponieważ porównanie profili genetycznych osób badanych pozwala wiarygodnie potwierdzić albo wykluczyć ojcostwo.

Zdjęcie: pixabay.com


Zobacz też:

 

5/5 - (2 głosów / głosy)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA