Test na ojcostwo przez Internet? Jak zrobić test na ojcostwo przez Internet
 

Test na ojcostwo przez Internet?

Test na ojcostwo przez Internet, testy na ojcostwo przez internet

Pewny test na ojcostwo wykonać można nawet bez wychodzenia z domu. Wystarczy zamówić zestaw do pobierania próbek, pobrać je samodzielnie, a następnie odesłać do laboratorium. Po wykonaniu analizy, wynik zostanie przesłany w wybrany przez klienta sposób. Ta forma jest wygodna i dostępna dla każdego – zestawy wysyłane są również za granicę.

Test na ojcostwo przez Internet – jak go zamówić?

Test na ojcostwo przez Internet zamówić można mailowo lub korzystając ze strony internetowej i dostępnego na niej formularza albo czatu. Laboratorium wysyła wtedy zestaw do pobierania próbek wraz z instrukcją oraz formularzem zlecenia badania.

Wysyłka możliwa jest na dowolny adres, także za granicą albo do paczkomatu, punktu czy poste restante – nie trzeba podawać więc adresu domowego. Zestaw do pobierania próbek przesyłany jest za darmo kurierem lub poprzez pocztę – istnieje możliwość wysłania przesyłki dyskretnej, bez żadnych pieczątek laboratorium. Dzięki temu nikt nie domyśli się jej zawartości.

Test na ojcostwo przez Internet – jak pobrać i przesłać próbki?

Próbki pobiera się samodzielnie – jest to bardzo proste, szybkie i komfortowe, ponieważ nie ma konieczności udania się do przychodni czy innej placówki. Próbki powinno się pobrać z policzka (wymaz z policzka) lub mikrośladów, czyli dowolnych elementów z materiałem genetycznym badanej osoby.

Do mikrośladów zalicza się m.in. smoczek, zużytą chusteczkę higieniczną, używaną szczoteczkę do zębów, włosy z cebulkami, paznokcie ze skórkami czy używane sztućce. Skorzystanie z mikrośladów pozwala na uzyskanie równie pewnego wyniku, a jest dużo wygodniejsze, szczególnie dla dziecka.

Próbki przesyła się w opłaconej i zaadresowanej kopercie znajdującej się w zestawie lub kurierem, również na koszt laboratorium.

Test na ojcostwo przez Internet, testy na ojcostwo przez internet

REKLAMA

Test na ojcostwo przez Internet – jak odebrać wynik?

Wynik przesyłany jest w taki sposób, w jaki klient określił w zamówieniu. Można skorzystać zarówno z przekazania go przez telefon czy e-mail, jak i z listownej przesyłki. Laboratorium przesyła wynik badania na ojcostwo na dowolny adres: pocztą, poste restante, paczkomatem lub do punktu (np. do apteki). Na życzenie klienta przesyłka jest nieoznakowana i dyskretna. Wynik zawsze jest pewny i jednoznaczny, ponieważ porównanie profili genetycznych osób badanych pozwala wiarygodnie potwierdzić albo wykluczyć ojcostwo.

Zdjęcie: pixabay.com


Zobacz też:

 

5/5 - (2 głosów / głosy)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA