Centrum Genetyki GenLab - najlepsze testy na ojcostwo w Warszawie!
 

Centrum Genetyki GenLab – najlepsze testy na ojcostwo w Warszawie!

genlab, genlab opinie

W GenLab wykonasz pewne testy na ojcostwo: dla własnej wiedzy, na potrzeby sądu, badania na ojcostwo w ciąży, a nawet testy genetyczne bez próbki od potencjalnego ojca, np. po jego śmierci. Dlaczego warto wybrać GenLab?

Badanie ojcostwa na miejscu w Warszawie

Mieszkańców stolicy zapraszamy do Głównego Punktu Pobrań GenLab w Centrum Zdrowia Ursynów przy ulicy Indiry Gandhi 11. Wizyty umawiamy nawet w dniu rejestracji. Na miejscu – szybko i wygodnie – pobierzesz próbki do badania ojcostwa (standardowo są to wymazy z policzka), a także odbierzesz osobiście wynik.

Test na ojcostwo wykonasz także ze szczoteczki do zębów, gryzaka dziecięcego i innych próbek

Może to być rozwiązanie w sytuacji, gdy pobranie takich próbek byłoby bardziej przyjazne dla dziecka. Próbkę niestandardową możesz przynieść wtedy do przychodni, a na miejscu pobierzesz wymaz z policzka od siebie. Badanie z próbek niestandardowych można wykonać również, gdy potencjalny ojciec nie żyje, a rodzina dysponuje przedmiotami, które do niego należały np. maszynką do golenia, niedopałkami papierosów czy szczoteczką do zębów. Badanie ojcostwa niezależnie od próbki daje pewny i wiarygodny wynik.

Domowy zestaw pobraniowy – kurierem na dowolny adres, w aptece, w przychodni i w paczkomacie

Jeżeli wolisz pobrać próbki samodzielnie w warunkach domowych, wówczas GenLab umożliwia kilka form odbioru zestawu pobraniowego: na miejscu w przychodni, kurierem na wskazany adres domowy, w aptece lub w paczkomacie. Sam możesz zdecydować, która opcja będzie dla Ciebie najbardziej komfortowa.

Test na ojcostwo w Warszawskim Centrum Genetyki GenLab możesz zlecić nawet jeśli mieszkasz za granicą. Odległość nie ma tutaj większego znaczenia – próbki można bezpiecznie przesyłać w kopercie pocztą. Realizacja badania dla pacjentów z zagranicy przebiega tak samo jak w przypadku pacjentów z Polski, z tą tylko różnicą, że zestaw, a potem również wynik testu wysłany zostaje na adres zagraniczny.

Zależy Ci na dyskrecji? Wybierz anonimowe badanie ojcostwa

Nie będziesz wtedy musiał wpisywać imion, nazwisk i numerów pesel uczestników badania. Skąd będzie wiadomo kto jest kim? Osoby te zostaną oznaczone jako: „domniemany ojciec” i „ dziecko”. Anonimowe badanie ojcostwa możesz zrobić, gdy pobierasz próbki w przychodni lub samodzielnie w domu. Wypełnij wtedy formularz zlecenia badania anonimowego.

Pewny test na ojcostwo w czasie ciąży

Prywatne badanie ojcostwa możesz zlecić jeszcze przed narodzinami dziecka. Próbkę do prenatalnego badania ojcostwa może stanowić krew matki, płyn owodniowy lub fragment kosmówki. Wynik analizy przeprowadzonej jeszcze w czasie ciąży jest tak samo pewny jak badanie już po urodzeniu dziecka. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej !

Sądowy test na ojcostwo – jego wynik jest dowodem w sądzie

Jeśli wynik badania ojcostwa chciałbyś wykorzystać w sądzie jako pełnowartościowy dowód w sprawie, np. o spadek, alimenty itp., Centrum Genetyki GenLab daje Ci możliwość wykonania badania ojcostwa z pełną procedurą sądową (uczestnictwo 3 osób w badaniu – dziecko, potencjalny ojciec i matka, pobór próbek w przychodni, obecność świadków i ekspertyza biegłego do wyniku).

Reasumując, wybór Centrum Genetyki GenLab niesie ze sobą wiele korzyści. Warszawskie Centrum to nie tylko szeroki wachlarz możliwości, jeśli chodzi o wykonywane badania ojcostwa, ale też wygoda i profesjonalizm. GenLab jest dobrym wyborem dla wszystkich pacjentów, którzy chcieliby wykonać badanie genetyczne w Warszawie.

Centrum Genetyki GenLab specjalizuje się w prywatnych oraz sądowych testach na ojcostwo już od ponad 10 lat. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej www.genlab.pl Rejestracja telefoniczna: 665 761 161

genlab, genlab opinie

 

 

 


 

Zobacz też:

3.4/5 - (9 głosów / głosy)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA