Badanie ojcostwa w Białymstoku
 

Badanie ojcostwa w Białymstoku

LabGen-logo
Mieszkańców Białegostoku oraz okolic być może zaciekawi fakt, że niedawno otworzono tam Centralny Punkt Pobrań materiału do testów na ojcostwo. Na miejscu w placówce można uzyskać informacje na temat badań ojcostwa, ale też zakupić zestaw do samodzielnego pobrania DNA lub też skorzystać w tym zakresie z pomocy personelu medycznego.
.

Pewność badań na ojcostwo w Białymstoku.

Testy na ojcostwo wykonywane są przez Centrum Genetyki LabGen. Jego dokładana oferta wraz z cennikiem znajduje się na stronie internetowej www.laboratoriumgenetyczne.pl. Możemy się z niej dowiedzieć m.in., że laboratorium, w którym wykonywane są badania ojcostwa posiada polskie  i międzynarodowe certyfikaty jakości, a także wykonuje badania na zlecenia sądów czy prokuratury.
.

Szybko, pewnie i tanio …  .

Standardowym materiałem wykorzystywanym do testu na ojcostwo jest wymaz z wewnętrznej strony policzka. Można go więc bez żadnego problemu pobrać samodzielnie w domu. Potrzebujemy jedynie specjalnego zestawu, który można zamówić telefonicznie (wówczas wysyłany jest pocztą na wskazany adres), albo też zakupić w punkcie pobrań czy aptece. Za podstawowy test ojcostwa za płacimy w Centrum Genetyki LabGen 1027 zł. W cenie tej jest już zestaw do samodzielnego pobrania materiału oraz profile genetyczne wszystkich badanych osób.
.

Możliwość zakupu zestawu testowego w aptece

Istotną opcją dodatkową jest również możliwość zakupu zestawu do badania w aptece. Lista aptek, w których dostępne są zestawy LabGen znajduje się na stronie internetowej www.laboratoriumgenetyczne.pl.

.

Jak skontaktować się z Centrum Genetyki LabGen?.

Szersze informacje na temat badania ojcostwa w Białymstoku można uzyskać bezpośrednio na stronie internetowej www.laboratoriumgenetyczne.pl lub pod numerem telefonu: 665 761 161

.


Zobacz też:

5/5 - (1 głosów / głosy)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA