Ustalenie ojcostwa w Gdańsku - skorzystaj z Eurogen.pl
 

Ustalenie ojcostwa w Gdańsku

Ustalenie ojcostwa w Gdańsku
Centrum Badań Genetycznych Eurogen w Gdańsku oferuje skuteczne testy na ustalenie ojcostwa zarówno do celów prywatnych jak i do sądów. Nasi Klienci mogą skorzystać z usługi pobrania materiału w lokalnym punkcie pobrań na terenie Trójmiasta lub też kupić zestaw do samodzielnego pobrania wymazu z policzka w aptece.
.
Wszystkie badania DNA na ojcostwo w Gdańskim Centrum Badań Genetycznych EuroGen przeprowadzane są przy użyciu nowoczesnej metody Multiplex STR. Zaawansowana technologia oraz duże doświadczenie zespołu laboratoryjnego pozwala nam na uzyskiwanie wiarygodnych i pewnych wyników.
.

Jaka jest pewność naszych testów?

Testy na ojcostwo wykonywane w Gdańskim Centrum Badań Genetycznych EuroGen są najbardziej pewnymi badaniami na rynku. Potwierdzają one ojcostwo domniemanego mężczyzny z prawdopodobieństwem powyżej 99,9% lub też wykluczają ze 100% pewnością.
.

Jak długo oczekuje się na wynik?

Na wynik testu oczekuje się od 6-7 dni roboczych od momentu kiedy próbki dotrą do laboratorium.
.

Jak można umówić się na badanie?

Aby umówić się na pobranie materiału w placówce medycznej lub też zamówić zestaw do pobrania wymazu z policzka wystarczy zadzwonić pod numer: 665 761 161. Zapraszamy też na naszą stronę internetową: www.eurogen.pl
.
Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA