Ustalenie ojcostwa w Bydgoszczy
 

Ustalenie ojcostwa w Bydgoszczy

procedura ustalenia ojcostwa

Bydgoszcz to stosunkowo duże miasto. Nic dziwnego, że znajdziemy tam przynajmniej kilka laboratoriów oferujących badania na ustalenie ojcostwa. Nie każda oferta jest jednak tak samo dobra i tania. Przyjrzyjmy się więc, jakie badania ojcostwa możemy wykonać w Bydgoszczy. 

Pewna oferta – jasne warunki!

Na terenie tego miasta swoją placówkę ma m.in. laboratorium testDNA. Koszt badania wykonanego na miejscu dla własnych celów wynosi 1247 zł. W cenie tej jednak otrzymujemy pakiet usług dodatkowych:  

  • Gwarancja na ponowne bezpłatne pobranie próbek
  • Profile genetyczne na wyniku
  • Wysyłkę kurierem wyniku (na życzenie)
  • Możliwość korzystania z pomocy konsultantów codziennie od godziny 8.00 do 21.00 na bezpłatnej infolinii
  • Rezultat zaawansowanej analizy statystycznej
  • Możliwość przekazania wyniku w formie telefonicznej oraz e-mailowej
  • Szybki czas realizacji badania
  • Badanie 24 markerów DNA w standardzie

Ta oferta będzie odpowiednia dla osób, którym zależy na wykonaniu badania ojcostwa w pewnym i wiarygodnym laboratorium (testDNA współpracuje z sądami, prokuraturą, policją itp.) i chcieliby mieć gwarancję niezmiennej ceny. Więcej na temat tej oferty znajdziesz tutaj…

Tańsze oferty też są …

W Bydgoszczy można również skorzystać z oferty CentrumDNA. Choć wykonuje ono głównie badania ojcostwa na odległość (ojciec sam pobiera próbki od siebie i dziecka a następnie dostarcza je do laboratorium), to jednak istnieje możliwość przeprowadzenia testu DNA na miejscu w Bydgoszczy za dodatkową opłatą. O szczegóły trzeba jednak pytać konsultanta na infolinii.

Koszt testu na ojcostwo w Bydgoszczy w CentrumDNA wynosi 734 zł + opłata dla placówki za pobór próbek. O dokładną ofertę cenową można dopytać dzwoniąc na 665 761 161.


Zobacz też:

 

 

Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA