Testy na ojcostwo – jaka jest cena?
 

Testy na ojcostwo – jaka jest cena?

test na ojcostwo
Ustalając ceny za badanie ojcostwa brano pod uwagę wiele aspektów. Jednym z nich była na pewno jakość samego badania. Również i miejsce, w którym badanie jest przeprowadzane jest bardzo ważne. Tym samym ustalanie ojcostwa oraz testy na ojcostwo kosztują w dość szerokich granicach, a ceny są oczywiście jawne i znane wszystkim zainteresowanym.

Testy na ojcostwo – jaka jest cena?

Ustalanie ojcostwa oraz testy na ojcostwo są procedurą, która wymaga sporej znajomości tematu. Wszystko po to, aby po pierwsze zrozumieć dany proces, a po drugie, żeby mieć świadomość, że ta instytucja nie wykorzystuje naszych pieniędzy w zbyt dużym zakresie. Ustalanie ojcostwa oraz testy na ojcostwo zazwyczaj kosztują około tysiąca złotych. Oczywiście ta wartość jest ruchoma i w okresie promocji może zmaleć w bardzo dużym zakresie.

Badania DNA cena – od czego jeszcze zależy? Także od rodzaju testu. Najtańsze są prywatne badane ojcostwa wykonywane na podstawie wymazów. Nieco droższe są analizy wykonywane na podstawie różnych mikrośladów. Natomiast najdroższe są badania sądowe, gdzie materiał pobierany jest w placówce medycznej a do wyniku dołączana jest ekspertyza. Również są laboratoria, które dają do zrozumienia, że jakość świadczonych przez nie usług jest najwyższa w naszym kraju, zatem wysoka cena jest jak najbardziej usprawiedliwiona. Ceny powinny stanowić wyznacznik wyboru laboratorium wykonującego badania.


Zobacz też:

Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA