tani test na ojcostwo - testynaojcostwo.pl - geneticus
 

 Tani test na ojcostwo

tani test na ojcostwo, tanie testy na ojcostwo

Od niedawna na rynku dostępna jest nowa marka, która świadczy usługi z zakresu badań DNA na ojcostwo – Geneticus. Oferuje ona tanie badania – już za 687 złotych przy prywatnym teście z wymazów z policzka dla dwóch osób.

Wynik testu jest pewny i jednoznacznie wyklucza albo potwierdza ojcostwo.

Tani test na ojcostwo – jak go zrealizować?

Aby wykonać tani test na ojcostwo, wystarczy zamówić zestaw do pobierania próbek, pobrać materiał genetyczny, a następnie odesłać go do laboratorium. Specjalny zestaw, dzięki któremu można pobrać próbki samodzielnie w domu, zamówić można przez telefon albo internet – mailowo, korzystając z formularza lub czatu na stronie internetowej. Pobieranie próbek w domu jest szybkie, proste i wygodne, ponieważ nie ma konieczności udania się do placówki.

Wymazy z policzka pobiera się szybko, łatwo i zupełnie bezboleśnie. Polega to na pocieraniu wnętrza policzka wymazówką czyli specjalnym patyczkiem z bawełnianą główką. Takie wymazy można pobrać od dziecka już w drugiej dobie po narodzinach.

Tani test na ojcostwo – dyskrecja

Zestaw do pobierania próbek, a następnie również wynik, może być na życzenie klienta wysłany w dyskretnej przesyłce bez pieczątek i oznakowań laboratorium. Dzięki temu nie widać, co znajduje się w środku. Wybrać można również dowolny adres wysiłki – nie musi to być adres domowy.

Geneticus oferuje także testy anonimowe, na których nie ma danych osobowych osób badanych. Dzięki temu można zachować pełną dyskrecję i mieć pewność, że nikt nigdy nie dowie się o realizowanym teście. Na zleceniu oraz wyniku takiego badania osoby badane opisywane są jako „dziecko”, „matka” i „domniemany ojciec”.

Tanie test na ojcostwo w polskim laboratorium

Tanie testy na ojcostwo wykonywany przez markę Geneticus są najtańsze na rynku, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich standardów i gwarancji pewnego wyniku. Dzięki temu łączą wysoką jakość z niską ceną. Badania realizowane są przez specjalistów z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu i odczynników. Co więcej, laboratorium uzyskało certyfikaty jakości. Gwarantuje więc jednoznacznie wykluczenie albo potwierdzenie ojcostwa.

Więcej informacji na temat oferty badań Geneticus znajduje się na stronie: www.geneticus.pl. Można również wysłać maila na adres: kontakt@geneticus.pl lub zadzwonić na numer telefonu: 665 761 161.

tani test na ojcostwo, tanie testy na ojcostwo

 


Zobacz też: 

Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA