Tanie badania na ojcostwo - testynaojcostwo.pl - test DNA
 

Tanie badania na ojcostwo

Tanie badania na ojcostwo, tanie badanie na ojcostwo

Aktualizacja 5.03.2018 r.

Artykuł sponsorowany

Geneticus oferuje tanie i pewne testy na ojcostwo za 677 złotych (testy prywatne z wymazów z policzka dla dwóch osób). Jest to cena, w której klient ma zapewniony zestaw do pobrania próbek DNA i szybką, dyskretną przesyłkę. Badanie wykonywane jest w polskim laboratorium z certyfikatami.

Tanie badania na ojcostwo – szybka i łatwa realizacja

Aby przeprowadzić tanie badania na ojcostwo, najpierw zamawia się zestaw do pobierania próbek, a następnie pobiera DNA badanych i odsyła do laboratorium. Taki zestaw umożliwia pobranie próbek samemu w domu, bez konieczności robienia tego w placówce. Zestaw wysyłany jest szybko – do 24 godzin.

Zamówienie zestawu jest możliwe telefonicznie, mailowo albo z wykorzystaniem czatu bądź formularza na stronie internetowej. Pobranie próbek jest bardzo łatwe i szybkie, wymazy z policzka uzyskuje się bez problemu nawet od małego dziecka.

Tanie badania na ojcostwo – dyskretnie i anonimowo

Geneticus dba o komfort i dyskrecję, a więc zestawy do pobierania próbek i wyniki na życzenie klienta przesyłane są tak, by nikt nie domyślił się zawartości – w kopercie, która nie posiada pieczątek czy oznakowań laboratorium.

Co więcej, klient może wybrać dowolny adres, na który zostanie przesłana przesyłka (domowy, zakładu pracy, zaufanej osoby lub do paczkomatu). Geneticus ma w swojej ofercie również badania anonimowe – na zleceniach i wyniku nie ma żadnych danych osobowych badanych, a opisy „dziecko” i „domniemany ojciec”.

Tanie badanie na ojcostwo w polskim laboratorium

Tanie badanie na ojcostwo realizowane przez markę Geneticus jest najtańsze na rynku, a jednocześnie zachowuje wszelkie standardy i gwarancję pewnego wyniku. Połączenie wysokiej jakości i niskiej ceny sprawia, że test dostępny jest dla każdego.

Badania przeprowadzane są w polskim laboratorium przez ekspertów z użyciem wysokiej jakości sprzętu i odczynników. Laboratorium posiada liczne certyfikaty jakości i wdrożyło system jakości ISO. Badanie zapewnia więc jednoznacznie potwierdzenie bądź wykluczenie ojcostwa.

By znaleźć więcej informacji na temat marki Geneticus i jej oferty, warto zajrzeć na stronę: www.geneticus.pl, wysłać maila na adres: kontakt@geneticus.pl albo zadzwonić na numer telefonu: 665 761 161.

Tanie badania na ojcostwo, tanie badanie na ojcostwo 


Zobacz też: 

4.7/5 - (3 głosów / głosy)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA