Podlaskie Centrum Genetyki LabGen – pewne testy na ojcostwo w Twoim mieście!
 

Podlaskie Centrum Genetyki LabGen – pewne testy na ojcostwo w Twoim mieście!

Tanie testy na ojcostwo dzieci.pl

Wszystkich Białostocczan, którzy chcieliby wykonać pewny test na ojcostwo w certyfikowanym laboratorium, zapraszamy do przychodni przy ulicy 1000 – lecia Państwa Polskiego. Na miejscu pobierane są próbki do wszystkich rodzajów testów na ojcostwo – prywatnych, sądowych oraz w ciąży.

Badania na ojcostwo z pobraniem w przychodni – jak to wygląda?

Żeby zrobić badanie wystarczy umówić wizytę w przychodni. Rejestracji można dokonać w dniu pobrania lub wcześniej. Po przyjściu do placówki pacjent od razu trafia pod opiekę specjalistów – zostają wypełnione wszystkie dokumenty zlecenia badania, a próbki w postaci wymazu ze śluzówki policzka pobiera doświadczony personel medyczny. Co ważne, test na ojcostwo można zrobić również anonimowo, a więc bez podawania danych personalnych uczestników badania. Zostają oni wtedy określeni po prostu jako: „Domniemany ojciec” i „Dziecko”. Pobrany materiał trafia do laboratorium. Po 5-7 dniach roboczych analiza dobiega końca, a pacjent otrzymuje wynik – jednoznacznie wykluczający lub potwierdzający ojcostwo. Na wyniku oprócz informacji o ojcostwie znajdują się również profile genetyczne badanych osób, rezultat zaawansowanej analizy statystycznej oraz słowna interpretacja.

Przeczytaj również: Anonimowe testy na ojcostwo w Polsce?

Ustalenie ojcostwa z samodzielnym pobraniem próbek – prosto i wygodnie

Ci pacjenci z Białegostoku, którzy stawiają na samodzielność mogą skorzystać z wysyłkowego testu i przygotować próbki własnoręcznie w zaciszu własnego domu, a potem odesłać je lub przynieść do przychodni. Domowy zestaw do pobrania próbek DNA można zamówić przez Internet, np. na czacie albo mailowo, bądź telefonicznie.Testy LabGen dostępne są również w aptekach w Białymstoku.

Podobny artykuł: Jak pobrać próbki do badania DNA?

Test na ojcostwo z włosa, chusteczki higienicznej i innych mikrośladów

Test DNA na ojcostwo jest zawsze tak samo pewny, niezależnie od analizowanych próbek. Do badania można pobrać wymazy z policzka oraz tzw. mikroślady, do których zalicza się: włosy z cebulkami, szczoteczki do zębów, maszynki do golenia, plamy krwi, ślady spermy, szklanki, sztućce, chusteczki z katarem i in. Pacjent ma zatem dużą dowolność w wyborze materiału, który chce wykorzystać do testu na ojcostwo.

Warto przeczytać: Co zrobić, gdy nie można pobrać wymazów z policzka?

Wynik na podstawie analizy 24 markerów DNA

Pacjenci LabGen otrzymują wynik testu ojcostwa uzyskany na podstawie właśnie 24 markerów genetycznych w standardzie. Analiza aż 24 markerów DNA pozwala uzyskać wynik 1000 razy bardziej wiarygodny w porównaniu do analizy 16 markerów. Ma to szczególne znaczenie w sytuacji, gdy badane są tylko dwie osoby: dziecko i potencjalny ojciec. Rezultat badania jednoznacznie potwierdza lub wyklucza biologiczne ojcostwo, a na dokumencie przedstawione są również profile genetyczne badanych osób, wynik analizy statystycznej oraz słowna interpretacja.

Polecamy: Czym są profile genetyczne na wyniku badania ojcostwa

Test na ojcostwo w ciąży – tak samo wiarygodny jak po narodzinach.

Pewny test na ojcostwo da się wykonać jeszcze przed narodzinami dziecka, już po 10 tygodniu ciąży. Badanie wykonuje się na podstawie krwi matki i potencjalnego ojca lub z wykorzystaniem próbki uzyskanej w czasie badań w ciąży. W tym drugim przypadku od rodziców można pobrać dowolne próbki: wymaz z policzka, włosy z cebulkami, szczoteczkę do zębów i wiele innych.

Zobacz również: Testy na ojcostwo w ciąży – tak samo pewne jak po narodzinach dziecka

Centrum Genetyki LabGen gwarantuje pewny i wiarygodny wynik testów na ojcostwo. Potwierdzeniem tego jest ponad 10 lat doświadczenia i certyfikaty jakości badań. Zapraszamy do kontaktu w godzinach 8.00 – 24.00 (w tygodniu) oraz od 8.00 do 21.00 w weekendy i święta.  Tel:  665 761 161 E – mail: biuro@laboratoriumgenetyczne.pl

LabGen-logo

 

 

 


Zobacz też:

5/5 - (2 głosów / głosy)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA