Zlecenie badania na ojcostwo przez klientów z zagranicy
 

Zlecenie badania na ojcostwo przez klientów z zagranicy – czy jest możliwe?

Partnerzy

Laboratorium genetyczne testDNA wykonuje badania na ojcostwo również dla klientów zagranicznych. Wysoka czułość testów, którymi dysponuje gwarantuje pewny i jednoznaczny wynik. Badanie to jest całkowicie bezpieczne i bezbolesne, a rezultat uzyskuje się już po kilku dniach. Bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów klient z zagranicy otrzymuje możliwość:

• Szybkiej wysyłki zestawu do samodzielnego wykonania na adres zagraniczny
• Wysyłki wyniku testu na adres zagraniczny
• Wysyłki dokumentu zawierającego profile genetyczne oraz analizę statystyczną
• Otrzymania słownej interpretacji rezultatu badania
• Skorzystania z porady eksperta
• Otrzymania potwierdzenia o dotarciu próbek do laboratorium (na życzenie klienta)

Realizacja badania odbywa się w 3 prostych krokach:

1. Zamówienie zestawu do samodzielnego pobrania próbek

Zestaw można zamówić telefonicznie, bądź za pośrednictwem strony internetowej. Koszt zestawu wynosi 77 zł. Klient nie ponosi żadnych opłat związanych z wysyłką zestawu na wskazany adres zagraniczny.

2. Pobranie próbek i wysłanie do laboratorium

Wymaz z wewnętrznej strony policzka (pobrany za pomocą specjalnej wymazówki) należy włożyć do zaadresowanej koperty zwrotnej i wysłać do laboratorium. Źródło materiału genetycznego mogą stanowić również tzw. mikroślady. Wszelkich opłat wymaganych do realizacji zlecenia należy dokonać w dniu wysyłki.

3. Odbiór wyniku

Wynik badania można otrzymać pocztą (na wskazany adres zagraniczny), e-mailem lub telefonicznie.

Czas oczekiwania na zestaw testowy

Zestaw nadawany jest zwykle jeszcze w dniu zamówienia (jeśli płatność jest już zaksięgowana). Czas transportu pocztowego wynosi zwykle od 3 do 5 dni roboczych – dotyczy to wszystkich krajów europejskich. Klient może na bieżąco sprawdzać status swojego zamówienia.

Wpływ transportu na jakość próbek

Wymazy pobrane z wewnętrznej strony policzka charakteryzują się wyjątkowo dużą wytrzymałością. Ryzyko degradacji DNA w trakcie transportu próbek jest zatem bardzo niskie.

Sposób płatności

Wpłaty należy dokonać na polski rachunek bankowy. Istnieje również możliwość dokonania płatności w obcej walucie. Aby uzyskać numer konta walutowego należy skontaktować się z laboratorium – telefonicznie, bądź mailowo.

Badane osoby w dwóch różnych krajach

Gdy osoby biorące udział w teście na ojcostwo znajdują się na obszarze dwóch różnych państw, wówczas połowa zestawu do badania wysyłana jest na jeden adres, połowa zaś na drugi. Nie wpływa to na cenę zakupionego zestawu – wynosi on zawsze 77 zł. Wynik przesyłany jest zgodnie z życzeniem klienta (przeważnie na oba adresy).

Więcej informacji: www.testdna.pl


Zobacz też:

 

5/5 - (2 głosów / głosy)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA