Pobranie próbek do testu na ojcostwo w soboty
 

Pobranie próbek do testu na ojcostwo w soboty

Partnerzy

Laboratorium testDNA wprowadziło do swojej oferty możliwość pobrania materiału do testu na ojcostwo w sobotę! Poszerzona usługa dotyczy wybranych miast, a w tym lokalnych punktów pobrań we Wrocławiu, Gorzowie Wielkopolskim i Białymstoku.
W placówce medycznej laboratorium testDNA próbki przeznaczone do analizy (wymaz z wewnętrznej strony policzka) zostaną pobrane przez doświadczony personel.

Termin pobrania materiału DNA do badania można ustalić telefonicznie, dzwoniąc pod następujące numery:
• 800-007-771 (bezpłatna infolinia)
• (32) 445-34-36 lub (32) 445-34-26

NOWOŚĆ!

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób korzystających z badań, laboratorium daje możliwość zamówienia zestawu do samodzielnego wykonania również w sobotę – bez ponoszenia dodatkowych kosztów!

Aby otrzymać zestaw testowy w sobotę wystarczy w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem zaznaczyć chęć otrzymania testu na ten dzień. Składając zamówienie drogą elektroniczną najlepiej zaznaczyć tę informację w uwagach. Brak takiego zgłoszenia spowoduje, że przesyłka zostanie nadana w trybie zwykłym i dotrze do klienta najwcześniej w poniedziałek. Zamówienia należy dokonać w piątek przed godziną 14:30, zestaw dotrze wówczas na wskazany adres już następnego dnia w godzinach 8.00-16.00.

Na życzenie klienta laboratorium może dostarczyć przesyłkę w dyskretnej formie, niewskazującej na jej zawartość.

Więcej informacji: www.testdna.pl


Zobacz też:

 

 

Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA