Zamówienie zestawu do testu na ojcostwo w CentrumDNA
 

Zamówienie zestawu do testu na ojcostwo w CentrumDNA

jak zaprzeczyć ojcostwo, zaprzeczenie ojcostwa koszty

Pacjenci wykonujący badania ojcostwa w Krajowym Centrum Badań Genetycznych CentrumDNA, na pobranie próbek do analizy mogą udać się do przychodni lub zakupić specjalny zestaw pobraniowy, a potem przygotować wszystkie próbki własnoręcznie w domu – wygodnie i w dowolnym momencie. Zamówienia na zestaw do samodzielnego pobrania materiału genetycznego można składać drogą telefoniczną, e- mailową lub wypełniając formularz widoczny na stronie www. Jakich jeszcze udogodnień możesz się spodziewać kupując zestaw w poznańskim Centrum?

Pocztą tradycyjną lub na adres domowy – różne formy dostawy przesyłki

Zlecając test na ojcostwo w CentrumDNA masz do wyboru kilka opcji doręczenia zestawu. Możesz otrzymać go kurierem na adres domowy, odebrać w urzędzie pocztowym (poste restante), w paczkomacie lub na stacji Orlen. Po odbiór swojego zestawu możesz też przyjść do wybranej apteki. CentrumDNA współpracuje bowiem z wieloma aptekami na terenie całej Polski. Aby mieć gwarancję. że zestaw będzie już czekał tam na ciebie, najlepiej zrób na niego telefoniczną rezerwację. Zestaw wyposażony we wszystkie potrzebne elementy dostaniesz też oczywiście na miejscu w przychodni.

Zobacz też: Badanie ojcostwa prywatne czy sądowe? 

Zestaw do pobrania próbek doręczony szybko i dyskretnie!

Jeśli w sposób szczególny zależy ci na zachowaniu poufności możesz zdecydować się na dyskretną wysyłkę zestawu. Nadawcą paczki z zestawem jest w tym przypadku osoba prywatna, a na kopercie nie ma żadnych oznaczeń (pieczątki, logo), które mogłyby zdradzać skąd została ona nadana. Czas dostarczenia zestawu jest bardzo krótki i nie przekracza 3 dni roboczych.

Zamówienia na zestaw można składać przez cały tydzień!

Zgłoszenia na zestaw przyjmowane są od rana do późnych godzin wieczornych przez 7 dni w tygodniu, a nawet w okresie świątecznym. Ponadto, jeśli zdążysz z zamówieniem zestawu do godziny 14:30, wtedy otrzymasz go jeszcze tego samego dnia.

ZAMÓW TEST NA OJCOSTWO JUŻ DZIŚ! 

Jako pacjent CentrumDNA możesz monitorować swoją przesyłkę

Będąc pacjentem CentrumDNA możesz sprawdzać na jakim etapie doręczenia znajduje się obecnie twoja przesyłka. Taką informację otrzymujesz smsem lub e-mailowo. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna.

Więcej informacji pod numerem: 665 761 161


zestawu do testu na ojcostwoTekst powstał we współpracy z Krajowym Centrum Badań Genetycznych CentrumDNA, www.centrumdna.pl


Popularne artykuły:

5/5 - (2 głosów / głosy)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA