Test na ojcostwo w Bydgoszczy
 

Test na ojcostwo w Bydgoszczy

badania ojcostwa w Bydgoszczy

W Polsce poddawanie się testom na ojcostwo jest coraz bardziej popularne, a co najistotniejsze przestało być tematem wstydliwym. Rynek zajmujący się świadczeniem tego rodzaju usług cały czas się rozwija, a co się z tym wiąże powstają nowsze punkty pobrań materiałów do badań  genetycznych. Wiadomym jest, że wykonanie badania ojcostwa nie należy do tanich, można jednak wśród dostępnych na rynku ofert wybrać tę najkorzystniejszą.

Wiele firm w ramach wykupionego badania oferuje często szereg dodatkowych usług. Ponadto w większości przypadków firmy te dają możliwość skorzystania ze specjalnego systemu ratalnego.

Klient chcący poddać się takiemu badaniu ma dwie możliwości. Może wybrać prywatny test na ojcostwo oraz test na potrzeby sądu. Wybór metody zależy od indywidualnych potrzeb danego klienta, a m.in. od tego w jakim celu wiedzę na temat swojego ojcostwa chce wykorzystać.

Ustalanie ojcostwa w Bydgoszczy

Bydgoszcz nie posiada zbyt bogatej oferty jeśli chodzi o wykonywanie badań potwierdzających lub wykluczających ojcostwo. Funkcjonuje jednak placówka, na którą należy zwrócić szczególną uwagę. Wszystkie osoby zamieszkujące okolice tego właśnie miasta, które chciałyby poddać się profesjonalnym testom w kierunku ustalenia ojcostwa mogą zgłosić się do punktu pobrań DNA, znajdującego się na ul. Karłowicza. Jest to lokalny punkt pobrań należący do firmy, która na rynku istnieje dość długo bo od 2003 roku, i która przeprowadziła  już tysiące badań tego typu a swoje placówki medyczne posiada na terenie całego kraju. To wszystko powoduje, że pacjent zgłaszający się właśnie do niej może mieć całkowitą pewność iż usługi, które świadczy wykonywane są rzetelnie i na wysokim poziomie.

Co  placówka oferuje?

Placówka ta wykonuje testy zarówno do celów prywatnych, jak i sądowych. Badanie to jest niemal w 100 %  wiarygodne (99,99% dla potwierdzenia ojcostwa oraz 100 % dla jego wykluczenia). Czas oczekiwania na wynik testu  jest stosunkowo krótki i wynosi ok. 7 dni roboczych. Dużą zaletą placówki jest również możliwość wyboru sposobu otrzymania informacji o wynikach przeprowadzonego badania. Klient dostaje je zazwyczaj w formie papierowej, istnieje jednak możliwość uzyskania informacji drogą mailową lub telefoniczną.

W punkcie pobrań w Bydgoszczy klient ma możliwość zakupu specjalnego zestawu do samodzielnego pobrania materiału, a następnie przyniesienia próbek do placówki lub odesłania kurierem. Jest to dość wygodne, a to dlatego, że umożliwia wykonanie badania w zasadzie bez wychodzenia z domu. Klient może również umówić się wcześniej na wizytę i wykonać taki test na miejscu. Cała procedura odbywa się może w sposób nieco mniej komfortowy, gdyż wymaga udania się na pobranie, niemniej jednak materiał przeznaczony do badania jest wówczas pobierany przez personel medyczny, dzięki czemu klient może mieć pewność, że test zostanie wykonany prawidłowo i da gwarancję pełnej wiarygodności otrzymanego wyniku.

Kontakt:  (52) 569  11 16

 


Zobacz też:

 
Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA