Podejrzewam zdradę – badanie dzięki któremu rozwiejesz wątpliwości
 

Podejrzewam zdradę – badanie dzięki któremu rozwiejesz wątpliwości

podejrzewam zdradę, podejrzewam żonę o zdradę

Podejrzewasz żonę o zdradę? Możesz sprawdzić prawdziwość swoich podejrzeń w bardzo prosty sposób. Wystarczy wykonać test zdrady. Dzięki temu bez śledzenia czy sprawdzania telefonu partnerki dowiesz się, czy jest Ci wierna. Do wykonania testu wystarczy przesłać odpowiednią próbkę do laboratorium i zaczekać na wynik. Jest to bardzo prosta i skuteczna metoda sprawdzania, czy Twoja partnerka Cię zdradza.

Tego dowiesz się z artykułu:

Podejrzewam zdradę – jak sprawdzić, czy mam rację?

▶ W jaki sposób wykonać badanie, gdy podejrzewam żonę o zdradę?

▶ Test zdrady – czy warto go wykonać?

Podejrzewam zdradę – jak sprawdzić, czy mam rację?

Test zdrady to świetne rozwiązanie, jeśli podejrzewasz zdradę swojej partnerki. Jego wykonanie jest bardzo proste i dyskretne. Do laboratorium musisz dostarczyć jednie materiał, na którym mogą znajdować się ślady spermy domniemanego kochanka. Może to być bielizna, ubrania, pościel, prezerwatywa, wkładka higieniczna, a nawet chusteczka [1].

Po przesłaniu próbki do analizy test zdrady składa się z dwóch etapów:

  1. Detekcja nasienia, czyli sprawdzenie, czy na przesłanej próbce znajduje się sperma. Tę część badania wykonuje się poprzez przeanalizowanie próbki pod kątem obecności antygenu PSA, który znajduje się głównie w męskim nasieniu.
  2. Określenie profilu genetycznego osoby, od której pochodzi sperma

Do testu zdrady dosłać możemy także próbkę DNA osoby, z którą prawdopodobnie zdradza nas żona. Może być to np. włos, próbka śliny, szczoteczka do zębów, kubek, a nawet niedopałek papierosa. Dzięki temu możliwe jest sprawdzenie, czy obie próbki należą do tej samej osoby. Wielu mężczyzn do analizy porównawczej przysyła próbkę swojego materiału DNA, aby sprawdzić, czy sperma domniemanego kochanka w rzeczywistości nie należy do nich [1], [2].

W jaki sposób wykonać badanie, gdy podejrzewam żonę o zdradę?

Wykonanie testu zdrady jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz, a następnie zabezpieczyć próbkę. Materiał, na którym znajduje się sperma domniemanego kochanka, wystarczy włożyć do czystej koperty i go opisać. Tak zabezpieczoną próbkę należy przesłać do laboratorium. Można także dostarczyć ją osobiście po wcześniejszym umówieniu terminu [1], [2].

Koszt przeprowadzenia detekcji nasienia to 250 zł. W takim przypadku wynik badania otrzymamy po 48 godzinach. Możemy także zdecydować się na przyspieszoną wersję badania i otrzymać wynik w 24 godziny. Jej koszt to 350 zł. Jest to opcja rekomendowana, ponieważ czekanie na wynik testu zdrady może być bardzo stresujące.

Test zdrady – czy warto go wykonać?

Test zdrady jest najlepszym sposobem, aby sprawdzić, czy Twoja partnerka jest Ci wierna. Jego wykonanie niesie za sobą następujące korzyści:

▶ Test wykonywany jest metodą, która używana jest w kryminalistyce. Dzięki temu zyskujesz pewność wyników.

▶ Dyskrecja – Twoja partnerka o niczym się nie dowie, jeśli sam nie zechcesz jej powiedzieć o wykonaniu testu

▶ Dzięki analizie porównawczej możesz sprawdzić, kto jest kochankiem Twojej żony

▶ Badanie jest w stanie wykryć nawet kilkuletnie ślady spermy oraz ślady nasienia, które nie zawiera plemników

▶ Możesz łatwo zabezpieczyć próbkę do badania [2].

Źródła:

  1. https://centrumdna.pl/testy-na-ojcostwo/test-na-zdrade/
  2. https://www.testdna.pl/test-zdrady/

To również może Cię zainteresować: Rozwód z orzeczeniem o winie 

Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA