Test na ojcostwo - czy możemy liczyć na dyskrecję? Testynaojcostwo.pl
 

Test na ojcostwo – czy możemy liczyć na dyskrecję?

dyskretny test na ojcostwo, dyskretne testy na ojcostwo

Artykuł sponsorowany 

Hasło bezpieczeństwa i przesyłka bez pieczątek to tylko niektóre sposoby zapewniania dyskrecji pacjentom wykonującym testy na ojcostwo. Laboratoria genetyczne doskonale zdają sobie sprawę, jak ważna dla nich jest poufność i ochrona danych.

Przyjrzyjmy się bliżej, jak o dyskrecję pacjentów dba testDNA Laboratorium.

Zanim uzyskasz jakiekolwiek informacje, laboratorium sprawdzi, czy figurujesz w bazie danych

Chcesz wiedzieć na jakim etapie analizy znajduje się obecnie Twoje badanie na ojcostwo? Nie licz na to, że już po pierwszym telefonie do laboratorium otrzymasz odpowiedź, ponieważ nigdy nie przekazuje ono żadnych danych o badaniu w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej. Nie potwierdza nawet, że takie badanie w ogóle zostało zlecone. Pamiętaj jednak, że w ten sposób laboratorium dba o Twoje bezpieczeństwo i o to, aby informacje o badaniu, które wykonujesz nie dostały się w niepowołane ręce. Jak zatem informacje te są przekazywane klientom?

Najpierw konsultant medyczny poprosi Cię o podanie imienia i nazwiska zleceniodawcy badania. Następnie sprawdzi, czy ktoś taki figuruje w bazie danych. Jeśli tak, kontaktuje się z Tobą ponownie – nie pod numer, z którego dzwoniłeś, lecz pod ten, który wpisałeś do formularza zlecenia badania.

Na tym jednak nie kończą się procedury bezpieczeństwa. Gdy już konsultant do Ciebie oddzwoni, upewni się, że rozmawia z właściwą osobą i poprosi Cię o podanie hasła, które ustaliłeś i wpisałeś do formularza. Dopiero, gdy stwierdzi, że hasło się zgadza, przekaże Ci wszystkie informacje, o które prosiłeś.

Zestaw i wynik badania możesz otrzymać w nieoznakowanej kopercie

Nie figuruje na niej wówczas logo, pieczątka, ani żadne inne dane laboratorium, które mogłyby zdradzać pochodzenie przesyłki. Nadawcą jest z kolei osoba prywatna – jeden z pracowników laboratorium. Miejscem dostarczenia wyniku czy też zestawu do pobierania próbek, nie musi być też Twoje mieszkanie. Przesyłka może przyjść do paczkomatu, na stację benzynową, do zakładu pracy, czy na jakikolwiek inny, dowolnie wskazany adres. Sam wynik możesz też otrzymać w różnych, najwygodniejszych dla Ciebie formach: papierowej, czyli listu poleconego priorytetowego, telefoniczne lub za pomocą poczty e-mail.

Więcej  informacji na temat marki testDNA i jej oferty, znajdziesz na stronie wwww.testdna.pl. Możesz też wysłać maila na adres:  biuro@testdna.pl lub zadzwonić pod numer: 665 761 161.

dyskretny test na ojcostwo, dyskretne testy na ojcostwo

Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA