Zdrada emocjonalna – jak ją sprawdzić?

zdrada emocjonalna, sygnały zdrady emocjonalnej

Zdrada emocjonalna jest pojęciem, które często współistnieje ze zdradą fizyczną. Objawia się brakiem lojalności wobec partnera w sferze intymności emocjonalnej, a niejednokrotnie prowadzi do poza partnerskich stosunków seksualnych. Jakie są sygnały zdrady emocjonalnej? Jak zrobić test zdrady emocjonalnej? Sprawdź!

Tego dowiesz się z artykułu:

Jakie są sygnały zdrady emocjonalnej?

Sygnały zdrady emocjonalnej – jakie są najczęstsze objawy zdrady?

Test zdrady emocjonalnej – na czym polega?

Zdrada emocjonalna – test – jak go zrobić?

Jakie są sygnały zdrady emocjonalnej?

Zdrada emocjonalna polega na okazywaniu zainteresowania i troszczeniu się o osobę inną niż partner 👥, co odbywa się zazwyczaj w tajemnicy 🥷. Dodatkowo ważnym jej elementem w wielu przypadkach, jest odbycie dobrowolnego stosunku płciowego z osobą spoza związku [1].

Sygnały zdrady emocjonalnej mogą wydawać się nietypowe i z pozoru niewinne. Jak je rozpoznać? Druga połówka staje się tajemnicza, połowicznie odpowiada na pytania związane z nową znajomością, pojawiają się częste rozmowy telefoniczne i wymiany smsów, uwaga staje się podzielna na kolejną osobę, dochodzi do porównań obecnego partnera z przyjacielem, istnieje poczucie magicznej więzi z drugą osobą. To „porozumienie dusz” często prowadzi do fantazji erotycznych o przyjacielu czy przyjaciółce, co często kończy się ich spełnieniem 💔 [1].

Sygnały zdrady emocjonalnej – jakie są najczęstsze objawy zdrady?

Gdy podczas zdrady emocjonalnej dochodzi już do zdrady fizycznej, objawy stają się bardziej widoczne „gołym okiem” 👁️.

⚠ Jak rozpoznać sygnały zdrady emocjonalnej i fizycznej? ⚠

Najczęściej druga połówka albo dystansuje się w stosunku do partnera i unika kontaktu, albo wręcz przeciwnie – rekompensuje niewierność, stając się bardziej czuła. Uwagę powinna zwrócić zbytnia dbałość o wygląd, brak czasu na codzienne wspólne aktywności, brak ochoty na seks, nieustające kłótnie i złośliwości, nadmierne korzystanie z telefonu 📱, częste wychodzenie z domu czy nadmierne nadgodziny w pracy lub wyjazdy służbowe 🚗 [2].

Każde widoczne zmiany zachowania u partnera lub partnerki mogą stanowić pierwsze sygnały zdrady emocjonalnej. W jaki sposób sprawdzić, czy to prawda? Biorąc pod uwagę, że zdrada emocjonalna często wiąże się ze zdradą fizyczną, warto wykonać test zdrady emocjonalnej 🔍.

Test zdrady emocjonalnej – na czym polega?

Test zdrady emocjonalnej to proste badanie, które można wykonać, nie wychodząc z domu. Składa się z dwóch etapów, takich jak detekcja nasienia 💦 oraz analiza porównawcza 📊 [3].

Etap detekcji nasienia to analiza przesłanej do laboratorium próbki pod kątem identyfikacji śladów spermy 🔬. Wynik negatywny oznacza, że na danym materiale nie wykryto śladów nasienia ❌. Z kolei rozpoznanie śladów spermy daje wynik pozytywny ✅. W takim wypadku istnieje możliwość, by rozszerzyć badanie o analizę porównawczą. Etap ten pozwala ustalić, czyje nasienie zostało wykryte na przesłanym materiale [3].

Jak w praktyce wygląda wykonanie testu zdrady emocjonalnej? Jest to bardzo proste – należy wykonać jedynie 5⃣ kroków, by dowiedzieć się, czy druga połówka dopuściła się zdrady.

Zdrada emocjonalna – test – jak go zrobić?

Test zdrady emocjonalnej jest prostszy, niż myślisz. Jak go wykonać? Oto wskazówki [3]:

➕ zbierz próbki do badania – mogą być to dowolne próbki, na których podejrzewasz ślady nasienia, np. fragmenty pościeli, bielizna 👙, ubrania 🩳, wkładki higieniczne, chusteczki, prezerwatywy;

➕ pobierz i wypełnij formularz zlecenia badania 📃 – gwarantowana jest poufność, bezpieczeństwo i dyskrecja danych;

➕ wyślij próbki do laboratorium – zabezpiecz próbki 🧪 (spakuj np. w papierową kopertę) i wraz z formularzem wyślij do laboratorium;

➕ opłać badanie – po wpłaceniu odpowiedniej kwoty 💰 na konto laboratorium rozpoczynana jest analiza, która odpowie na dręczące pytania o zdradę drugiej połówki:

➕ odbierz wynik – otrzymasz go w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia próbek do laboratorium, w przypadku wyniku pozytywnego 📈 możliwe jest rozszerzenie badania o ustalenie profilu genetycznego osoby, której materiał znajduje się na próbce.

Test zdrady emocjonalnej to proste rozwiązanie na nurtujące myśli związane z niewiernością partnera lub partnerki. Zamiast zadręczać się ciągłymi podejrzeniami, wykonaj proste badanie i potwierdź sygnały zdrady emocjonalnej!

Źródła:

  1. https://psychoterapiacotam.pl/zdrada-emocjonalna/
  2. https://www.geneticus.pl/porady/oznaki-zdrady-zony/
  3. https://testynaojcostwo.pl/test-zdrady-krok-po-kroku/

To może Cię zainteresować: Czym jest detektyw zdrady?

Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA