Wysyłkowy test na ojcostwo - jak zrobić test na ojcostwo w domu?
 

Wysyłkowy test na ojcostwo

wysyłkowy test na ojcostwo, wysyłkowe testy na ojcostwo

Istnieje możliwość zamówienia wysyłkowego testu na ojcostwo, do którego próbki pobiera się samodzielnie w domu. Na dowolny adres laboratorium przesyła specjalny zestaw, a po odesłaniu materiału genetycznego – analizuje go i przekazuje pewny i jednoznaczny wynik. Tego typu test jest szybki i komfortowy, a także dostępny dla każdego.

Wysyłkowy test na ojcostwo – jak go zamówić?

Wysyłkowy test na ojcostwo można zamówić do domu na różne sposoby: przez Internet (poprzez e-mail, formularz dostępny na stronie lub czat) oraz telefonicznie. Zestaw do pobierania próbek dostępny jest także w wielu aptekach czy przychodniach na terenie całego kraju.

Po zamówieniu, laboratorium przesyła zestaw na dowolny adres, także za granicę. Można skorzystać z przesyłki kurierem lub pocztą, podając zarówno adres domowy, jak i inny lub decydując się na odbiór w punkcie, paczkomacie lub poste restante. Zestaw do pobierania próbek wysyłany jest na koszt laboratorium, przesyłka jest więc darmowa.

Wysyłkowy test na ojcostwo – jak pobrać i odesłać próbki?

Pobieranie próbek do takiego testu odbywa się w domu, co jest szybkie i wygodne. Można przesłać zarówno wymazy z policzka, jak i mikroślady, czyli dowolne przedmioty, na których znajduje się materiał genetyczny osób badanych. Mikroślady to np. używana szczoteczka do zębów, zużyta chusteczka higieniczna, smoczek dziecka, niedopałek papierosa, włosy z cebulkami czy używane sztućce. Pozyskanie mikrośladów jest komfortowe (szczególnie dla małego dziecka).

Pobrane próbki następnie należy odesłać do laboratorium wraz ze zleceniem wykonania badania. W zestawie znajduje się opłacona i zaadresowana koperta, ale można skorzystać także z kuriera.

wysyłkowy test na ojcostwo, wysyłkowe testy na ojcostwo

REKLAMA

Wysyłkowy test na ojcostwo – jak odebrać wynik?

Wynik wysyłkowego testu na ojcostwo, zawsze pewny i jednoznaczny, zostanie przekazany w sposób wskazany przez klienta. Można skorzystać z przekazania go przez internet (mailowo) lub telefon, a także poprzez przesyłkę. Laboratorium wysyła wynik na dowolny adres, również za granicą. Istnieje możliwość wybrania przesyłki zarówno pocztą, jak i poste restante, paczkomatem lub do punku (np. na stację benzynową). Można także wybrać przesyłkę dyskretną, czyli taką, która nie posiada oznakowań laboratorium i nic nie zdradza jej zawartości.

Zdjęcie: www.pixabay.com

 


Zobacz też:

 

 

Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA