Ustalenie ojcostwa w Warszawie
 

Ustalenie ojcostwa w Warszawie

Ustalenie ojcostwa w Warszawie

Od kwietnia ruszył nowy serwis oferujący testy na ojcostwo w przystępnej cenie. Badania wykonywane są przez laboratorium, które istnieje na rynku już od ponad 10 lat. Długoletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość i wiarygodność wszystkich zleconych testów.

Lokalny punkt pobrania materiału 

Standardowym materiałem do testu na ustalenie ojcostwa jest wymaz z wewnętrznej strony policzka. Materiał ten można pobrać samodzielnie przy pomocy specjalnego zestawu ale też można udać się na pobranie do placówki medycznej w Warszawie (usługa dodatkowo płatna).

Przystępna cena 

Badania ojcostwa dostępne są w cenach od ok. 800 zł do nawet 2500 zł. Centrum Genetyki GenLab oferuje badania ojcostwa w niskich cenach (już od 900 zł). W cenie testu jest zestaw do samodzielnego pobrania materiału oraz profile genetyczne badanych osób. Stanowi to gwarancję rzetelnego wykonania testu. Większość laboratoriów oferujących tanie badania ojcostwa nie wydaje profili w cenie testu.

Możliwość zakupu zestawu testowego w aptece

Decydując się na usługi Centrum Genetyki GenLab możesz kupić zestaw do samodzielnego pobrania materiału w jednej z aptek znajdujących się na terenie Warszawy. Ich lista dostępna jest na stronie internetowej: www.genlab.pl/. Cena zestawu w aptece to 40 zł. Koszt ten traktowany jest jednak jako pierwsza opłata za badanie i odliczany od całkowitej ceny ustalenia ojcostwa.

Kontakt z GenLab

Jeżeli chcesz umówić się na pobranie materiału w placówce medycznej lub też zamówić zestaw do pobrania wymazu z policzka wystarczy zadzwonić pod numer:  
665 761 161.

 
Wejdź na www.genlab.pl i zapoznaj się z naszą pełną ofertą! 
Ustalenie ojcostwa w Warszawie
 
 
Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA