Testy na ojcostwo online - testynaojcostwo.pl
 

Testy na ojcostwo online

Testy na ojcostwo online, test na ojcostwo online, test dna online

Test na ojcostwo o całkowicie pewnym wyniku da się zrealizować nawet nie wychodząc z domu. Aby to zrobić, zamawia się zestaw do pobierania próbek, pobiera je samemu, a później – odsyła do laboratorium. Gdy analiza zostanie wykonana, laboratorium przesyła rezultat w wybrany przez klienta sposób. Jest to forma wygodna i może skorzystać z niej każdy, nawet mieszkając za granicą.

Testy na ojcostwo online – jak je zamówić?

Testy na ojcostwo online da się zamówić poprzez maila albo z wykorzystaniem dostępnego na stronie internetowej formularza bądź czatu. Po zamówieniu, na wybrany przez klienta adres, zostaną przesłane: zestaw do pobierania próbek, instrukcja, koperta zwrotna oraz formularz zlecenia badania. Przesyłka nadawana jest na koszt laboratorium kurierem lub pocztą. Adres do przesyłki może być dowolny – również za granicą. Wysyłka możliwa jest też do paczkomatu, poste restante czy do punktu. Nie ma więc konieczności podawania miejsca zamieszkania. Co więcej, na życzenie klienta laboratorium nie oznacza swoich paczek, więc przesyłka jest dyskretna.

Testy na ojcostwo online – jak pobrać i przesłać próbki?

Próbki do takiego testu pobiera się samemu w domu. To niezwykle proste, szybkie i wygodne, gdyż nie trzeba wychodzić do przychodni czy innej placówki. Próbkami mogą być wymazy z wewnętrznej strony policzka albo mikroślady. Mikrośladami nazywa się dowolne elementy z materiałem genetycznym badanej osoby. Mogą to być więc np. używany smoczek, zużyta chusteczka higieniczna, używana maszynka do golenia, włosy z cebulkami czy zużyta guma do żucia. Mikroślady zapewniają pewny wynik, a przekazanie ich jest komfortowe (szczególnie, jeśli bada się małe dziecko). Aby przesłać próbki, należy zapakować je do opłaconej i zaadresowanej koperty, która znajduje się w zestawie lub zamówić kuriera (na koszt laboratorium).

Testy na ojcostwo online – jak odebrać wynik?

Laboratorium wysyła wyniki w sposób określony w zamówieniu. Może to być rozmowa telefoniczna, e- mail albo przesyłka w kopercie. Wyniki w kopercie wysyłane są na dowolny adres: kurierem, poste restante, pocztą, do punku albo do paczkomatu. Co więcej, istnieje możliwość wybrania przesyłki dyskretnej, która nie jest oznakowana. Wynik testu na ojcostwo online jest pewny i całkowicie wiarygodny, ponieważ polega na porównaniu profili genetycznych badanych, co umożliwia wykluczenie bądź potwierdzenie ojcostwa w sposób jednoznaczny.

Pamiętaj, że test ojcostwa wykonujesz raz na całe życie więc warto wybrać dobre laboratorium!Zobacz też: 

5/5 - (1 głosów / głosy)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA