Testy DNA w aptece – szybki sposób na zyskanie pewności
 

Testy DNA w aptece – szybki sposób na zyskanie pewności

testy DNA w aptece, test dna w aptece, test dna apteka, testy dna apteka

Testy DNA w aptece, przez internet, przez telefon… Tak, to wszystko jest możliwe! Żeby wykonać pewne badania ojcostwa wcale nie trzeba więc umawiać się do placówki czy pobierać krwi. Wystarczy kupić specjalny zestaw i odesłać materiał do laboratorium, a potem czekać na pewny wynik.

Testy DNA w aptece – dostępne w całej Polsce

Lista aptek, w których możesz kupić zestaw do wykonania badania, jest imponująca. Są to placówki w całej Polsce – ponad 150 różnych.

testy DNA w aptece, test dna w aptece, test dna apteka, testy dna apteka

Pełna lista aptek znajduje się TUTAJ >>

Wystarczy wybrać więc tę najbliżej miejsca zamieszkania, by już niedługo zyskać pewność co do ojcostwa. To bardzo wygodna i dyskretna opcja dla tych osób, które nie chcą czekać na przesyłkę.

Sprawdź ojcostwo bez wychodzenia z domu

Zestaw do pobierania próbek możesz zamówić też przez internet lub telefon. Wtedy zostanie on przesłany na dowolny adres, do paczkomatu czy poste restante. Jeśli zależy Ci na maksymalnej dyskrecji, możesz wybrać przesyłkę bez żadnych pieczątek laboratorium.

To może Cię zainteresować: Test DNA na ojcostwo – czemu się przydaje?

Testy DNA w aptece i wysyłkowe – na czym polegają?

W aptece czy wysyłkowo możesz zamówić zestaw do pobierania próbek. Znajdują się w nim specjalne wymazówki – przypominające patyczki higieniczne, formularz zlecenia badania, zaadresowana koperta zwrotna oraz instrukcja. Pobranie wymazu z policzka jest dziecinnie proste, więc z powodzeniem można zrobić to samodzielnie.

Jeśli nie chcesz pobierać wymazów, nie musisz – możesz przekazać tzw. mikroślady, czyli dowolne przedmioty z materiałem genetycznym osoby badanej (np. używany smoczek, używaną maszynkę do golenia czy gumę do żucia).

testy DNA w aptece, test dna w aptece, test dna apteka, testy dna apteka

REKLAMA

Zawsze pewny wynik – możesz spać spokojnie

Test wykonywany jest w akredytowanym i doświadczonym laboratorium. To właśnie dlatego możesz mieć pewność jednoznacznego wyniku – bez względu na to, jaką próbkę wykorzystasz. Również badanie na podstawie mikrośladów gwarantuje pewny wynik. Analizowane w teście DNA na ojcostwo fragmenty DNA są niezmienne, a co więcej – ludzkie DNA jest takie samo w każdej komórce ciała. Pamiętaj jednak, żeby materiał pochodził od właściwych osób.


testy DNA w aptece, test dna w aptece, test dna apteka, testy dna apteka

Artykuł powstał we współpracy z www.testDNA.pl

testDNA Laboratorium Sp. z o.o. jest laboratorium badawczym akredytowanym przez PCA Nr AB 1618. Posiada również certyfikaty ISFG i GEDNAP. Jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskało 100% zgodności w testach na ojcostwo w międzynarodowych badaniach biegłości CTS. Należy do czołówki firm wykonujących badania genetyczne z zakresu ustalenia biologicznego ojcostwa i pokrewieństwa oraz diagnostyki medycznej. Współpracuje z ponad 20 sądami z całej Polski. Badania w testDNA zlecają osoby prywatne, lekarze, detektywi, prokuratura. Marka testDNA jest obecna na polskim rynku już 15 lat.

Czat

5/5 - (2 głosów / głosy)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA