Test DNA na ojcostwo - możliwy jeszcze w ciąży! Już od 8 tygodnia
 

Test DNA na ojcostwo – możliwy jeszcze w ciąży

test dna na ojcostwo możliwy jeszcze w ciąży

Niepewność co do ojcostwa powoduje stres, nerwy, nieprzespane noce… To wszystko może niekorzystnie wpłynąć na Twoje samopoczucie, a także przebieg ciąży partnerki. Na szczęście test DNA na ojcostwo wykonasz jeszcze zanim dziecko się urodzi! Pewny wynik uzyskasz od 8 tygodnia, dzięki czemu odzyskasz spokój i zaplanujesz przyszłość.

Pewny rezultat jeszcze w ciąży? To całkowicie możliwe

Jeśli masz wątpliwości, czy jesteś ojcem dziecka, wcale nie musisz czekać, aż przyjdzie ono na świat. Całkowicie jednoznaczny test DNA na ojcostwo można wykonać w ciąży – i to już od 8 tygodnia. To najwcześniej dostępne badanie tego typu. Na czym polega?

W czasie ciąży w krwiobiegu ciężarnej znajduje się DNA jej dziecka. To właśnie dzięki temu takie badanie jest możliwe – wystarczy wyizolować materiał genetyczny kobiety i malucha, a potem porównać z Twoim DNA. Dzięki nowoczesnej technologii wynik jest całkowicie wiarygodny.

test dna na ojcostwo możliwy jeszcze w ciąży

REKLAMA

Test DNA na ojcostwo można wykonać też po 15 tygodniu ciąży z płynu owodniowego – w czasie badań prenatalnych. Wówczas za jednym razem można nie tylko sprawdzić ojcostwo, ale też zbadać malucha pod kątem obecności wad genetycznych (m.in. zespołu Downa).

To może Cię zainteresować: DNA z włosa i innych nietypowych próbek

Test DNA na ojcostwo – szansa na odzyskanie spokoju

Ciąża to szczególny okres – kobieta musi wtedy dbać nie tylko o siebie, ale też dziecko, które nosi pod sercem. Stres związany z niepewnością co do ojcostwa może niestety niekorzystnie odbić się na ciąży, w skrajnych przypadkach powodując nawet… poronienie.

Badanie DNA na ojcostwo to możliwość pozbycia się tych nerwów i odzyskania spokoju. To również szansa na podjęcie odpowiednich kroków prawnych – np. związanych z uznaniem przez Ciebie dziecka jeszcze przed narodzeniem.

Zapewnij dziecku szczęśliwe dzieciństwo

Wynik testu DNA na ojcostwo to nie tylko szansa na poprawę jakości Twojego życia i poprawę relacji z partnerką. To także okazja do tego, by zapewnić maluchowi harmonijny i prawidłowy rozwój.

Niepewność co do własnego pochodzenia może bowiem powodować stres i chaos w jego życiu. Psychologowie ostrzegają, że takie wątpliwości często odbijają się nie tylko na dzieciństwie, ale też przyszłym, dorosłym życiu.


Zobacz też: 


5/5 - (1 głosów / głosy)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA