Krzysztof Rutkowski chce poddać się testowi na ojcostwo!
 

Krzysztof Rutkowski chce poddać się testowi na ojcostwo!

test na ojcostwo

Doskonale znany nam detektyw, Krzysztof Rutkowski, chce poddać się genetycznym testom na ojcostwo. Wszystko po to, aby udowodnić, że nie jest ojcem dziecka Joanny Z. – swojej dawnej kochanki, ukrywającej się pod pseudonimem Natasza. I choć Rutkowski otwarcie przyznaje, że w 2007 roku faktycznie spotykał się z kobietą, to jednak kategorycznie zaprzecza, że jest ojcem jej 6 – letniego dziś syna. Kobieta poinformowała detektywa o jego o rzekomym ojcostwie w liście. Mało tego! Ponoć nieustannie nęka Rutkowskiego obraźliwymi smsami.

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze…

A konkretnie o wyegzekwowanie alimentów na dziecko. Nie będzie to jednak takie proste. Podobno Natasza w czasie romansu z detektywem spotykała się jednocześnie z innym mężczyzną i to może być biologicznym ojcem chłopca. Niezaprzeczalnym dowodem, potwierdzającym słowa Rutkowskiego miałyby się stać wykonane badania DNA na ojcostwo.

W trudnych chwilach były detektyw może liczyć na wsparcie swojej obecnej partnerki Mai Pilch, z którą ma już 1,5 rocznego syna. Kobieta zgadza się też na testy. „Oczywiście jeśli trzeba będzie, to Krzysztof zrobi badania DNA…”- mówi.

Niezła z niej oszustka!

Okazuje się, że Rutkowski może nie być jedyną ofiarą łasej na pieniądze Nataszy. Podobno w tym roku urodziła kolejne dziecko. Jego ojcem miałby być pewien łódzki biznesmen.

Zostało wszczęte postępowanie

Niezależnie od tego ile w tej całej historii jest prawdy, możemy mieć pewność, że Rutkowski tak łatwo nie odpuści. Sprawa już trafiła do prokuratury, a kobietę oskarżono o nękanie i groźby pod adresem byłego detektywa.

Źródło informacji: gwiazdy.wp.pl


Zobacz też:

1.1/5 - (20 głosów / głosy)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA