Bill Clinton nie jest biologicznym ojcem Chelsea?
 

Bill Clinton nie jest biologicznym ojcem Chelsea?

Bill Clinton nie jest biologicznym ojcem Chelsea

Za oceanem aż huczy od plotek na temat rodziny Clintonów. Wszystko za sprawą artykułu opublikowanego niedawno przez tygodnik „National Enquirer”. Przeczytamy w nim, że Bill Clinton – były prezydent USA – nie jest biologicznym ojcem swojej 35-letniej dziś córki Chelsea. Ponoć potwierdziły to wykonane po kryjomu testy DNA.

Bill Clinton bezpłodny?

Ojcem kobiety według rzekomo przeprowadzonych badań genetycznych jest adwokat Webb Hubbell – przyjaciel i współpracownik Hillary Clinton z dawnych lat. Dowodem potwierdzającym tę tezę mają być przytoczone na łamach czasopisma słowa byłego doradcy Clintona – Larry’ego Nicholasa. Podobno prezydent powiedział mu kiedyś w tajemnicy o swojej bezpłodności – efekcie przebytej w dzieciństwie odry – oraz o tym, że Chelsea nie jest jego biologicznym dzieckiem. Według Nicholasa do rozmowy tej doszło jeszcze za czasów romansu Clintona z Monicą Levinsky.

Ile w tym wszystkim prawdy? Nie wiadomo. Media od lat zadają sobie pytanie o pokrewieństwo Chelsea z byłym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Pierwsze plotki na ten temat pojawiły się już 20 lat temu i jak widać wciąż budzą te same emocje. Można by się jednak zastanawiać dlaczego sprawa ta wypłynęła akurat teraz? Odpowiedź nasuwa się sama…Ma to najpewniej związek z żoną byłej głowy państwa Hillary i jej kandydaturą w przyszłorocznych wyborach. Rywalom najwidoczniej zależy na oczernieniu pretendentki do fotela prezydenta oraz zmniejszeniu jej szans na wygraną.

Źródło informacji: fakt.pl
Źródło zdjęcia: pixabay.com


Zobacz też:

5/5 - (1 głosów / głosy)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA