Geneticus – pewna marka na rynku tanich testów na ojcostwo ✅
 

Geneticus – pewna marka na rynku tanich testów na ojcostwo

geneticus

Artykuł sponsorowany

Geneticus to marka świadcząca usługi z zakresu testów na ojcostwo – przystępna cena idzie w parze z najwyższą jakością i opiniami zadowolonych Pacjentów. Geneticus wszystkie swoje badania wykonuje w certyfikowanym, polskim laboratorium ✅ Prywatny test na ojcostwo dla 2 osób wykonasz już za 687 zł.

Tego dowiesz się z artykułu:

Dlaczego warto wybrać Geneticus?

Testy na ojcostwo w Geneticus to:

przystępna cena – pewne badania już od 687 zł,

pewny wynik – nawet gdy w badaniu biorą udział tylko ojciec i dziecko,

analiza 24 markerów DNA – złoty standard w badaniach na ojcostwo,

możliwość umieszczenia danych osobowych na wyniku – co znacznie zwiększa jego wiarygodność np. w sądzie,

niewymagana pisemna zgoda matki,

bezpłatna wysyłka zestawu już w 24 h – na dowolny adres kurierem, do paczkomatu, do punktu,

100% dyskrecja – możliwość wybrania dyskretnej przesyłki, rygorystyczne procedury, możliwość wykonania badania anonimowo,

pomoc 7 dni w tygodniu,

doświadczenie w badaniach DNA.

Spośród wielu ofert testów na ojcostwo w Polsce Geneticus oferuje najtańsze badania na rynku, biorąc pod uwagę wysokie standardy, jakie zapewnia swoim Pacjentom.

Firma dysponuje najnowocześniejszą aparaturą, najlepszymi odczynnikami oraz współpracuje ze specjalistami z kraju i z zagranicy. Świadectwem jakości badań są ponadto uzyskane liczne certyfikaty jakości.

Jak zrobić test na ojcostwo w Geneticus?

Test na ojcostwo w Geneticus zrobisz bardzo prosto:

1. 🛒 Zamów zestaw pod dowolny adres kurierem lub do paczkomatu. // 🏥 Umów wizytę w przychodni.

2. 🍴 🚬 🍼 Pobierz dowolne próbki (wymazy z policzka lub próbki dyskretne, np. smoczek, butelka, maszynka do golenia, niedopałek papierosa, sztućce) i 📄 wypełnij formularz.

3. 📦 Odeślij próbki bezpłatnym kurierem lub zanieś do paczkomatu. // Zostaw próbki w przychodni.

4. 📱 💻 Odbierz pewny wynik on-line.


Oferta Geneticus zorientowana jest na Pacjenta, dla którego liczą się przede wszystkim dyskrecja i anonimowość. Laboratorium realizuje swoje badania głównie drogą wysyłkową (choć próbki materiału genetycznego można pobrać również na miejscu w głównym punkcie pobrań w Krakowie oraz w całej Polsce w wielu przychodniach).

Pacjent zamawia zestaw do domu lub na inny wskazany przez siebie adres i samodzielnie pobiera wymaz z policzka, a potem odsyła go do analizy. Wysyłka zestawu nic nie kosztuje, niezależnie od tego z jakiego miasta w Polsce klient złożyłby zamówienie.

A może to zrobić na kilka sposobów, tj. telefonicznie, za pośrednictwem czata na stronie internetowej lub e-mailowo. Po kilku dniach roboczych klient otrzymuje wynik badania, który jednoznacznie potwierdza lub wyklucza ojcostwo.

Do badania może przekazać również cały szereg innych materiałów: włosy z cebulkami, zużytą chusteczkę higieniczną, filtr z papierosa, szczoteczkę do zębów czy patyczek do czyszczenia uszu.

Geneticus opinie – sprawdź, dlaczego Pacjenci wybrali Geneticus

⭐⭐⭐⭐⭐ Anonimowy, 23 lutego 2019 r. Jestem w szoku, jak łatwo można zrobić test na ojcostwo! Nie ma sensu długo się zastanawiać, bo spokój jest nie do opisania. Dziękuję całej ekipie Geneticus.

⭐⭐⭐⭐⭐ Anonimowy, 15 września 2019 r., Laboratorium godne polecenia, miła obsługa, szybki wynik, niska cena. Na wyniku dane osobowe – przydał mi się w sądzie.

⭐⭐⭐⭐⭐ Adrian L., 30 października 2018 r. Polecam Geneticus każdemu, kto waha się, czy wykonać test na ojcostwo. Naprawdę warto, bo badanie nie jest drogie, wszystko można szybko i sprawnie zorganizować, a wynik pozwala odetchnąć z ulgą. Ja dość długo się zastanawiałem, czy w ogóle zdecydować się na test, ale teraz wiem, że to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

Kontakt z laboratorium Geneticus

Więcej informacji:

🎯 www.geneticus.pl

📞 665 761 161

kontakt@geneticus.pl


Zobacz też:

4.8/5 - (14 głosów / głosy)

4 komentarze

 1. Robiłem tam test i to co w artykule to prawda. Jak ktoś szuka taniego badania, ale w sprawdzonym laboratorium to polecam. Nie ma co robić najtaniej i potem żałować, bo można się nieźle przejechać, czytałem na forach.

  Odpowiedz
 2. Napiszesz coś więcej jak to wyglądało? Lubię takie info z pierwszej ręki

  Odpowiedz
 3. U mnie to wyglądało tak, że zamówiłem najpierw zestaw na ich stronie https://www.geneticus.pl/test-na-ojcostwo-cena/ – do paczkomatu, bo tak mi najwygodniej.

  Nadali tego samego dnia (zamawiałem rano), był u mnie dwa dni później (jak to paczkomat).

  W zestawie była instrukcja co i jak pobrać, zależało mi na czasie, więc od razu pobrałem wymaz od siebie i od dziecka (2 lata, podczas snu).

  Wypełniłem dokumenty z danymi osobowymi, żeby mieć wynik z danymi bo na tym mi zależało, podpisałem się i to wszystko.

  Potem zamówiłem na ich stronie kuriera na następny dzień do pracy, podjechał, zabrał paczkę.

  Jak paczka przyszła do nich to dostałem maila. Po 4 dniach chyba (nie pamiętam czy 3 czy 4) był gotowy wynik – trzeba się zalogować na taką stronę, wszystko podają w mailu, hasło wysyłane na komórkę, więc jak w banku.

  Ściągnąłem sobie wynik, zabezpieczony hasłem (takim co w formularzu się wpisuje).

  Nie będę mówił wyniku, ale po mojej myśli i to najważniejsze! Jakby ktoś miał jeszcze jakieś pytania to zapraszam chętnie odpowiem.

  Sorry, że dopiero teraz odpisuję, ale nie widziałem maila, że ktoś odpisał.

  Odpowiedz
 4. Hubba Bubba29 maja 2020 at 7:13 am

  Xyz dzięki za tak szczegółowe info, zachęciłes mnie 😀 brzmi prosto. A może jeszcze odpowiesz jak to z tymi wymazami? Łatwo to pobrać?

  Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA