Gdzie kupić test na ojcostwo? Sprawdź! – Testynaojcostwo
 

Gdzie kupić test na ojcostwo?

gdzie kupić test na ojcostwo, gdzie kupić testy na ojcostwo

Zastanawiasz się, gdzie kupić test na ojcostwo? Tak naprawdę badania tego typu – a właściwie zestawy do pobierania próbek – są dostępne właściwie wszędzie, czyli w aptekach, przychodniach, przez internet czy telefon… Możesz więc wybrać formę, która jest dla Ciebie najwygodniejsza, by zyskać pewność co do ojcostwa.

Test na ojcostwo możesz kupić przez internet lub telefon

Zamówienie przez internet można złożyć z wykorzystaniem czatów dostępnych na stronie, mailowo, poprzez formularz… Jeśli wolisz, masz też możliwość skorzystania z telefonu.

Na czym to polega? Zamawia się wówczas zestaw do samodzielnego pobierania próbek i pobiera materiał genetyczny od wszystkich uczestników. Później odsyła się je do laboratorium (zwykle kurier dostarczający zamówienie jest darmowy). Tego typu badania ojcostwa to testy prywatne, czyli dla własnej wiedzy.

To może Cię zainteresować: Badanie ojcostwa – z jakich próbek można je wykonać?

To chyba najbardziej komfortowy sposób zakupu – szczególnie teraz, gdy czasami trudno wyrwać się chociaż na chwilę. Test DNA na ojcostwo przez internet możesz kupić każdego dnia o dowolnej godzinie, a przez telefon – do późnych godzin wieczornych. I to wszystko bez wychodzenia z domu!

Gdzie kupić test na ojcostwo? W aptece lub przychodni

Zestawy do pobierania próbek dostępne są też w aptekach i przychodniach w całej Polsce. Możesz więc kupić taki zestaw przy okazji zakupów czy wykonywania innych badań u lekarza. Wtedy też pobierasz próbki w domu, a potem wysyłasz do laboratorium (także darmowym kurierem, którego wystarczy zamówić przez telefon czy internet).

Zobacz też: Testy DNA w aptece – szybki sposób na zyskanie pewności

Pobranie materiału w placówce też jest możliwe

Jeśli wolisz, aby próbkę pobrał od Ciebie personel medyczny, możesz umówić się na badanie w placówce. W całej Polsce jest ich naprawdę wiele, więc wystarczy wybrać tę blisko miejsca zamieszkania. Najlepiej umówić się telefonicznie lub internetowo na wybraną i dogodną godzinę.

Chcesz przeprowadzić badanie ojcostwa do celów sądowych (np. do wykorzystania w sprawie o ustalenie ojcostwa)? W takim razie pobranie materiału musi nastąpić w placówce – w obecności świadków. Taka jest po prostu procedura – tożsamość wszystkich uczestników musi zostać potwierdzona.


gdzie kupić test na ojcostwo, gdzie kupić testy na ojcostwo

4.7/5 - (4 głosów / głosy)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA