img

Geneticus – nowa marka na rynku tanich testów na ojcostwo

Aktualizacja 5.03.2018

Artykuł sponsorowany

Na rynku pojawiła się właśnie nowa marka świadcząca usługi z zakresu testów na ojcostwo. Geneticus wszystkie swoje badania wykonuje w atestowanym, polskim laboratorium. Główny punkt pobrań DNA do testów w kierunku ustalenia ojcostwa mieści się Krakowie. Prywatny test na ojcostwo dla 2 osób wykonasz już za 677 zł.

Dyskretne, szybkie i tanie testy na ojcostwo z dowolnych próbek

Oferta Geneticus zorientowana jest na klienta, dla którego liczy się przede wszystkim dyskrecja i anonimowość. Laboratorium realizuje swoje badania głównie drogą wysyłkową (choć próbki materiału genetycznego można pobrać również na miejscu w Krakowie). Klient zamawia zestaw do domu lub na inny wskazany przez siebie adres i samodzielnie pobiera wymaz z policzka, a potem odsyła go do analizy.

Do badania może przekazać również cały szereg innych materiałów: włosy z cebulkami, zużytą chusteczkę higieniczną, filtr z papierosa, szczoteczkę do zębów czy patyczek do czyszczenia uszu. Wysyłka zestawu nic nie kosztuje, niezależnie od tego z jakiego miasta w Polsce klient złożyłby zamówienie. A może to zrobić na kilka sposobów, tj. telefonicznie, za pośrednictwem czata na stronie internetowej lub e – mailowo. Po kilku dniach roboczych klient otrzymuje wynik badania, który jednoznacznie potwierdza lub wyklucza ojcostwo.

Profesjonalny i tani test na ojcostwo dla każdego

Spośród wielu ofert testów na ojcostwo w Polsce Geneticus oferuje najtańsze badania na rynku, biorąc pod uwagę wysokie standardy jakie zapewnia swoim klientom. Firma dysponuje najnowocześniejszą aparaturą, najlepszymi odczynnikami oraz współpracuje ze specjalistami z kraju i z zagranicy. Świadectwem jakości badań są ponadto uzyskane liczne certyfikaty jakości.

Więcej informacji na temat oferty badań Geneticus zajdziesz na stronie: www.geneticus.pl, otrzymasz pisząc na adres: kontakt@geneticus.pl lub dzwoniąc na numer telefonu: 575 347 086


Zobacz też:

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNA
Skip to content
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wynik testu ojcostwa - jak wygląda i o czym informuje?
Wynik testu ojcostwa – jak wygląda?

Aktualizacja: 20 sierpnia 2016 r.  Za pomocą testu na ojcostwo można uzyskać wynik potwierdzający lub wykluczający pokrewieństwo badanego mężczyzny z...

Zamknij