Test na ojcostwo w aptece - badania dostępne w całej Polsce
 

Test na ojcostwo w aptece?

test na ojcostwo, testy na ojcostwo, test na ojcostwo w aptece, test na ojcostwo apteka

Aktualizacja: 23 sierpnia. 2016 r. 

Do dnia dzisiejszego ustalenie ojcostwa budzi sporo kontrowersji, a wiele osób myśli, że taki test można wykonać jedynie na wniosek sądu.  Prawda jest jednak taka, że badanie jest na wyciągniecie ręki – można go wykonać prywatnie, bez konieczności udawania się gdziekolwiek. Wydaje mi się, że jest to wygodne rozwiązanie dla par, które polubownie chcą załatwić formalności związane z ojcostwem lub dla mężczyzn, którzy mają jakieś wątpliwości i chcą dyskretnie sprawdzić swoje ojcostwo..

Jednym słowem test prywatny można wykonać w dowolnym momencie, a sposobów jego przeprowadzenia jest kilka.

Prywatne badanie na ojcostwo- dyskrecja i poufność!

Standardowo prywatny test na ojcostwo polega na tym, że klient może zamówić sobie specjalny zestaw i pobrać próbki samodzielnie. W zestawie znajdują się sterylne pałeczki, które posłużą do pobrania wymazów z policzka. Samo zebranie próbek jest bardzo proste, bezbolesne i nie zajmuje więcej niż 15 sekund. Z powodzeniem każda osoba, nawet laik, poradzi sobie z pobraniem takiego materiału, dzięki czemu można w pełni zachować dyskrecję oraz  komfort samego pobrania. Klient nie jest także ograniczony czasowo, ponieważ próbki można pobrać w dowolnym momencie – wieczorem lub w weekend.

Test na ojcostwo w aptece

Wychodząc naprzeciw klientom niektóre laboratoria, a w zasadzie dwa, jakiś czas temu wprowadziły nowy kanał dystrybucji swoich zestawów – klienci mogą go kupić w aptekach na terenie całej Polski! Na pewno jest to duże udogodnienie dla osób, którym po pierwsze zależy na czasie, a po drugie nie chcą otrzymywać przesyłki do domu. Niektóre osoby wolą osobiście udać się do placówki/apteki i kupić zestaw. W ten sposób można sprawdzić czy laboratorium rzeczywiście istnieje. Nie każdy przecież ufa informacjom dostępnym w Internecie…

W których miastach można kupić taki zestaw?

Sprawdziłem ofertę jednego laboratorium, które swoje zestawy sprzedaje praktycznie w każdym większym mieście. Poniżej kilka adresów aptek:

w jakich miastach kupić test na ojcostwo w aptece
 .

Pełną listę aptek można zobaczyć TUTAJ>>. Tak naprawdę wystarczy udać się do wybranej apteki i poprosić o zestaw do badania ojcostwa – koszt takiego zestawu wynosi ok. 45 zł. W takim zestawie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria do zlecenia badania.

Badanie ojcostwa w placówce medycznej

Osoby, które boją się samodzielnego pobrania materiału, mogą udać się na wizytę do placówki medycznej. Laboratorium posiada sieć punktów pobrań zlokalizowanych w całej Polsce. Wystarczy wcześniej umówić termin wizyt, wypełniając formularz rejestracyjny dostępny na stronie www lub kontaktując się telefonicznie z laboratorium.

Zastanawiasz się w którym mieście można udać się na pobranie? Sprawdź już teraz listę placówek >>

Jeszcze do niedawna nie do pomyślenia było to, że ojcostwo można ustalić „internetowo”. Badanie DNA kojarzyło się ze swego rodzaju prestiżem, a także osobistym stawiennictwem na badanie. W obecnych czasach wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu. Wystarczy zaopatrzyć się w specjalny zestaw, pobrać próbki, a następnie odesłać je do laboratorium i oczekiwać na wynik. Jednym słowem – szybko, prosto i skutecznie!

Tekst powstał przy współpracy z UstalOjcostwo.pl, www.ustalojcostwo.pl 

logo-nowe-ustalojcostwo

 

 


Zobacz też: 

5/5 - (2 głosów / głosy)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA