Prezent dla żony – 5 najgorszych propozycji

prezent dla żony, jaki prezent dla żony

Zbliżają się Święta – dla wielu mężczyzn (i nie tylko…) czas desperackiego poszukiwania trafionych prezentów. Jak wiadomo, to naprawdę trudne zadanie. Jaki prezent dla żony wybrać? Tego nie wiemy, ale podpowiadamy, czego na pewno jej nie dawać!

1. Pieniądze

To dobry prezent na ślub czy dla dziecka, które zbiera na drogi rower, ale nie dla partnerki! Koperta pod choinką oznacza, że nie pomyślałeś o odpowiednim prezencie nawet przez chwilę… Święta to czas, kiedy każdy powinien dostać to, o czym marzy, a czego na co dzień po prostu sobie nie sprawi. Pieniądze najpewniej i tak nie zostaną wydane na spełnienie marzenia, a na kolejne zakupy spożywcze do Waszego domu…

2. Pluszak

Ciekawe, jak wielu mężczyzn wciąż wpada w pułapkę słodkich miśków! Pluszowe zabawki są dobre dla dziecka, nie dla dorosłej kobiety. Może i przez chwilę wywołają uśmiech (ale na pewno nie każdej kobiety…), jednak potem staną się zbędnym w domu przedmiotem, z którym nie ma po prostu co zrobić. Skończą na dnie szafy, a w najlepszym wypadku – w domu znajomego dziecka.

3. Zbieracz kurzu

Figurki, skarbonki, świeczniki, ozdoby… To raczej nie ucieszy nikogo. No chyba, że będzie dobrane idealnie do gustu czy wystroju mieszkania. Zwykle jednak takie zbieracze kurzu są brzydkie i nieużyteczne, więc najlepiej po prostu zrezygnować z nich raz na zawsze.

Zobacz też: Związek na odległość – 5 najlepszych rad

4. Coś BARDZO praktycznego

Zestaw sztućców, garnek, miotła, suszarka, maszynka do mielenia mięsa… Bez wyraźnej prośby żony czy partnerki (być może marzy o drogim sprzęcie AGD, jednak sama sobie go nie kupi?) tego typu prezenty nie są dobrym pomysłem. Zwykle kobiety chcą dostać po prostu coś ładnego!

5. Coś do upiększania

Chyba nie chcesz, żeby żonie czy partnerce zrobiło się przykro? Krem przeciwzmarszczkowy, balsam antycellulitowy czy bielizna wyszczuplająca to może i przydatne przedmioty, ale na pewno nie jako prezent dla ukochanej kobiety.

Ciekawy artykuł: Kryzys w małżeństwie niejedno ma imię!

Prezent dla żony – Ty znasz ją najlepiej

Pamiętaj, że każda kobieta jest inna. Być może wszystkie anty-propozycje będą dla niej więc idealne? To Ty powinieneś znać ją najlepiej! W tym przypadku ważne są też starania – jeśli kobieta zauważy, że naprawdę włożyłeś w poszukiwania serce, na pewno spodoba się jej nawet pozornie najgorszy prezent. Być może nie będzie go używać i rzeczywiście schowa na dnie szafy, ale z rozczuleniem!

Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA