premiumLEX - testy na ojcostwo dla wymagających?
 

premiumLEX – testy na ojcostwo dla wymagających?

testy na ojcostwo premiumlex

Wpis sponsorowanytesty na ojcostwo premiumlex

 

 

premiumLEX jest nową marką stworzoną przez testDNA – laboratorium genetyczne specjalizujące się w badaniach ojcostwa i pokrewieństwa. W premiumLEX wszystkie testy na ojcostwo realizowane są w 48 godzin, a nawet szybciej – w 24, jeśli klientowi zależy na czasie.

Oferta premiumLEX obejmuje zarówno prywatne testy na ojcostwo, jak i badania sądowe. W jaki sposób marce udaje się osiągnąć jakość „premium”?

Testy na ojcostwo w premiumLEX – ekspresowe badanie, pewny wynik i wsparcie eksperta

Marka postawia sobie za cel dostarczanie najwyższej jakości usług, skierowanych do najbardziej wymagających klientów – zarówno instytucji (sady, prokuratura, policja), jak i klientów indywidualnych. Standardowy czas realizacji badania trwa tutaj 48 godzin, licząc od dnia, którym próbki klienta dotarły do laboratorium. Czas oczekiwania da się również skrócić do 24 godzin. Testy na ojcostwo wykonywane w premiumLEX dają zawsze pewny i jednoznaczny wynik, a samo badanie opiera się na analizie 34 markerów DNA. Jest to więc najpełniejsze badanie dostępne na rynku. Posiada wszystkie najważniejsze w swojej branży certyfikaty jakości (GEDNAP i ISFG), pracuje również zgodnie z surowymi normami ISO 17025.

W premiumLEX gotowy wynik można omówić z ekspertem ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa. Klienci wykonujące testy na ojcostwo na potrzeby procedury sądowej mogą ponadto zasięgnąć profesjonalnej porady prawnej. Wynik badania na ojcostwo w ciąży, z możliwością oceny stanu zdrowia dziecka, przyszli rodzice mogą z kolei skonsultować z lekarzem genetykiem. Wsparcie można również otrzymać pod numerem bezpłatnej infolinii, dostępnej przez  7 dni w tygodniu, ze świętami włącznie.

Testy na ojcostwo w premiumLEX  – anonimowe, wykonywane na podstawie dowolnych próbek

Pobranych przez personel na miejscu w przychodni albo samodzielne w domu. Klient ma dużą dowolność,  jeśli chodzi o wybór próbek przeznaczonych do analizy. premiumLEX prowadzi bowiem testy na ojcostwo na podstawie wymazów z policzka, włosów z cebulkami, szczoteczek do zębów, maszynek do golenia, puszek po napojach, szklanek i wielu innych przedmiotów. Chcąc pobrać próbki w domu, klient może zaopatrzyć się w specjalny zestaw pobraniowy, nadesłany w dyskretnej formie (bez danych laboratorium na kopercie) lub nie.  Jeśli chce, dyskretną przesyłką może otrzymać również sam wynik. W premiumLEX istnieje również możliwość zlecenia anonimowego testu na ojcostwo. Dla klienta oznacza to brak konieczności podawania swoich danych osobowych w dokumentach zlecenia.

Testy na ojcostwo w premiumLEX – opłacane w ratach albo dopiero po otrzymaniu wyniku

Raty te mogą wynosić nawet 0%, dzięki czemu klient nie zostaje obarczony żadnymi odsetkami. Klient ma też możliwość opłacenia badania dopiero po wykonaniu całej analizy. Testy na ojcostwo opłacane są wtedy przy odbiorze wyniku (opłata za pobraniem).

Oferta premiumLEX została przygotowana w taki sposób, aby mogła zaspokoić potrzeby tych klientów, którzy od testów na ojcostwo wymagają czegoś więcej – nie tylko pewnego wyniku czy profesjonalnej i milej obsługi, ale też szeregu dodatkowych opcji, które ułatwiają realizację całego badania.

Więcej informacji na temat  testów na ojcostwo realizowanych w premiumLEX uzyskasz pod numerem telefonu: 665 761 161.


Zobacz też:

 

5/5 - (1 głosów / głosy)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA