Pobranie próbek do testu na ojcostwo w domu pacjenta
 

Pobranie próbek do testu na ojcostwo w domu pacjenta

Partnerzy

Dla niektórych osób udanie się do placówki medycznej na badanie może być źródłem ogromnego lęku. Aby zapewnić wygodę i dobre samopoczucie pacjentom wybrane laboratoria genetyczne zdecydowały o włączeniu do swoich ofert możliwości pobrania próbek do testu na ojcostwo w warunkach domowych.

Nie trzeba nawet wychodzić z domu…

Decydując się na pobranie wymazu (z wewnętrznej strony policzka) do badania na ojcostwo w domu możesz mieć pewność, że zajmie się tym wykwalifikowany personel medyczny, a wszystko odbędzie się w komfortowych dla ciebie warunkach. Wybór tej opcji wydaje się również dobrym rozwiązaniem jeśli w badaniu ma uczestniczyć dziecko. Brak konieczności udania się do placówki oszczędzi mu dodatkowego stresu. Niezależnie od rodzaju testu – prywatnego lub sądowego – jego czułość jest tak samo wysoka i określa ojcostwo danego mężczyzny z prawdopodobieństwem wynoszącym 100% (w przypadku zaprzeczenia ojcostwa) oraz 99,99% (w przypadku potwierdzenia ojcostwa). Więcej informacji można znaleźć na stronie www.testdna.pl

Wystarczy zadzwonić

Aby umówić się na pobranie materiału DNA do testu na ojcostwo w domu wystarczy zadzwonić i ustalić termin z konsultantem. Czas oczekiwania na wizytę jest różny w zależności od oferty danego laboratorium. Zwykle wynosi on jednak od 1 do 3 dni roboczych. Sam rezultat analizy będzie gotowy do odbioru po upływie 1-2 tygodni.


Zobacz też:

Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA