Testy
img

Pewny test na ojcostwo Jaworzno

test na ojcostwo Jaworzno, testy na ojcostwo Jaworzno, badania DNA Jaworzno, badanie DNA Jaworzno, badania ojcostwa Jaworzno, badanie ojcostwa Jaworzno Wpis sponsorowany

.

Najszerszy zakres – badanie aż 24 markerów DNA

W Jaworznie wykonasz pewne badania na ojcostwo w oparciu aż o 24 markery DNA. Tak rozszerzona analiza gwarantuje wydaje pewnego i jednoznacznego wyniku. Jest to szczególnie ważne kiedy w badaniu biorą udział dwie osoby (ojciec i dziecko).

  Tel: (32) 445 02 61

Gwarancja na wszystkie próbki

test na ojcostwo Jaworzno, testy na ojcostwo Jaworzno, badania DNA Jaworzno, badanie DNA Jaworzno, badania ojcostwa Jaworzno, badanie ojcostwa JaworznoDo badania na ojcostwo możesz dostarczyć dowolną próbkę (wymazy, włosy, szczoteczkę, sztućce,  i wiele innych), które objęte są gwarancją. Co to oznacza? Gdyby okazało się, że próbki są złej jakości możesz dostarczyć kolejną próbkę bezpłatnie. Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo i pewny wynik.

Testy na ojcostwo Jaworzno – czego możesz oczekiwać?

 • Pewnego wyniku – nasze badania honorowane są przez polskie sądy. Wynik można wykorzystać w sprawach o ustalenie ojcostwa i alimenty
 • Badania KAŻDEJ próbki – test możesz wykonać za pomocą wymazu z policzka lub mikrośladów (włosy, szczoteczka do zębów, chusteczka z katarem, sztućce, kubek i wiele innych).
 • Wiarygodności i bezpieczeństwa – cieszymy się zaufaniem sądów, mamy ponad 15-letnie doświadczenie.
 • Dyskrecji – wynik możesz otrzymać bez oznaczeń laboratorium.
 • Wygody i komfortu – jesteśmy dostępni w całej Polsce:
  • Ponad 200 placówek jest do Twojej dyspozycji;
  • 100 aptek posiada w swojej ofercie nasze zestawy;
  • Próbki możesz pobrać i pozostawić w placówce.

Jak do nas trafić?

Zapraszamy do naszego laboratorium w Jaworznie na wykonanie testu na ojcostwo. W przychodni możesz pobrać próbki, kupić zestaw do samodzielnego pobrania lub też pozostawić samodzielnie pobrane próbki. Na wynik badania oczekuje się 3-5 dni roboczych.

Testy na ustalenie ojcostwa – Jaworzno
ul. Grunwaldzka 235
43-600 Jaworzno

 

Informacja telefoniczna i umawianie wizyt

Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do czwartku od godziny 7.00 do 22.00, w piątki od 7:00 do 20:00, a w weekendy i święta od 9:00 do 21:00.

Bezpłatny numer 800 007 771
 .

Więcej informacji na stronie www.testdna.pl

O Laboratorium

Specjalizujemy się w  w wykonywaniu testów na ustalenie ojcostwa do celów prywatnych i sądowych.  Jeszcze żaden wystawiony przez nas wynik nie został prawnie podważony. Badanie DNA na ustalenie ojcostwa zlecają nam polskie sądy (współpracujemy z ponad 20 sądami z całego kraju), lekarze, prokuratura czy detektywi. Dzięki regularnym kontrolom zewnętrznym możemy potwierdzić wysoką jakość wykonywanych przez nas analiz.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA