Pewny test na ojcostwo Zabrze - sprawdź, gdzie zrobić
 

Pewny test na ojcostwo Zabrze

test na ojcostwo Zabrze, testy na ojcostwo Zabrze Wpis sponsorowany

.

Najszerszy zakres – badanie aż 34 markerów DNA

W Zabrzu wykonasz pewny test na ojcostwo w oparciu aż o nawet 34 markery DNA. Tak rozszerzona analiza gwarantuje wydaje pewnego i jednoznacznego wyniku. Jest to szczególnie ważne, kiedy w badaniu biorą udział dwie osoby (ojciec i dziecko).

  Tel. 665 761 161

Gwarancja na wszystkie próbki

Do badania możesz dostarczyć dowolną próbkę (wymazy, włosy, szczoteczkę, sztućce i wiele innych), które objęte są gwarancją. Co to oznacza? Gdyby okazało się, że próbki są złej jakości, możesz dostarczyć kolejną próbkę bezpłatnie. Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo i pewny wynik.

Test na ojcostwo Zabrze – czego możesz oczekiwać?

  • Pewnego wyniku – posiadamy certyfikaty (m.in. GEDNAP). Nasze badania honorowane są przez polskie sądy. Wynik można wykorzystać w sprawach o ustalenie ojcostwa i alimenty.
  • Badania KAŻDEJ próbki – test możesz wykonać za pomocą wymazu z policzka lub mikrośladów (włosy, szczoteczka do zębów, chusteczka z katarem, sztućce, kubek i wiele innych).
  • Wiarygodności i bezpieczeństwa – cieszymy się zaufaniem sądów, mamy ponad 15-letnie doświadczenie.
  • Dyskrecji – wynik możesz otrzymać bez oznaczeń laboratorium, mamy ponadto wdrożone procedury bezpieczeństwa i dyskrecji.
  • Wygody i komfortu – jesteśmy dostępni w całej Polsce
  • Ponad 200 placówek jest do Twojej dyspozycji.
  • 150 aptek posiada w swojej ofercie nasze zestawy.
  • Próbki możesz pobrać i pozostawić w placówce.

Jak do nas trafić? ADRES

Zapraszamy do naszej placówki w Zabrzu. W przychodni możesz pobrać próbki, kupić zestaw do samodzielnego pobrania lub też pozostawić samodzielnie pobrany wcześniej materiał.

Test na ojcostwo Zabrze

Informacja telefoniczna i umawianie wizyt

Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do czwartku od godziny 7.00 do 22.00, w piątki od 7:00 do 20:oo, a w weekendy i święta od 9:00 do 21:00.
..

O Laboratorium

Specjalizujemy się w  w wykonywaniu testów na ustalenie ojcostwa do celów prywatnych i sądowych. Żaden wystawiony przez nas wynik nie został prawnie podważony. Badania na ustalenie ojcostwa zlecają nam polskie sądy, lekarze, prokuratura czy detektywi. Dzięki regularnym kontrolom zewnętrznym  możemy potwierdzić wysoką jakość wykonywanych przez nas analiz.

Więcej informacji na stronie www.testDNA.pl

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA