premiumLEX - marka premium na rynku testów na ojcostwo
 

Nowa marka premium na rynku testów na ojcostwo

premiumlex

testDNA wprowadziło nową markę testów na ojcostwo – premiumLEX, która wyróżnia się analizą 34 markerów DNA w standardzie (najszerszy zakres na rynku) oraz pełnym wsparciem ekspertów dla klienta. W  premiumLEX można wykonać testy na ojcostwo do celów prywatnych i sądowych oraz badania pokrewieństwa.

Testy na ojcostwo:  szybko,  pewnie i bezpiecznie

premiumLEX w standardzie zapewnia analizę aż 34 markerów DNA. To największa pula dostępna na rynku, która ma bardzo silną moc dowodową.

Badanie 34 markerów DNA to jeszcze pewniejszy wynik nawet w nietypowych sytuacjach, np. gdy u dziecka wystąpiła mutacja (czego nie można przewidzieć).

Ponadto wynik testów DNA na ojcostwo w premiumLEX  dostępny jest bardzo szybko – już w 3-5 dni roboczych.

Klient może skorzystać z indywidualnej rozmowy z ekspertem ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa. Wyjaśni on jak przebiegły analizy i omówi otrzymany rezultat. W ramach badania do celów sądowych dostępna jest także porada prawna. Wynik badań medycznych, wykonywanych przy okazji badania ojcostwa w ciąży objaśnia doświadczony lekarz genetyk. Każdy klient premiumLEX ma zapewnioną opiekę i wsparcie 7 dni w tygodniu przez cały dzień.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo ważne dla klientów jest bezpieczeństwo.  Fakt, że z naszych badań korzystają zarówno osoby prywatne, jak i lekarze, detektywi, prokuratura czy policja oraz sądy świadczy o tym, że otoczenie darzy nas ogromnym zaufaniem.

testDNA rozwija się w branży testów na ojcostwo od ponad 15 lat. Doświadczona kadra, najlepszej jakości sprzęt oraz odczynniki pozwalają nam zagwarantować pewny wynik, czego potwierdzeniem jest uzyskanie licznych certyfikatów.

premiumLEX badania DNA dla wymagających

premiumLEX jest wynikiem naszych wieloletnich starań o najwyższy poziom jakości oferowanych przez nas usług. Dzięki temu możemy dziś przedstawić wyjątkową ofertę badań DNA i innych profesjonalnych świadczeń, skierowaną do sądów, kancelarii, firm oraz osób prywatnych – informuje Barbara Prokurat, Dyrektor ds. operacyjnych laboratorium testDNA.

Celem marki jest dostarczenie najwyższej jakości testów DNA i usług, które są odpowiedzią na najbardziej wymagające potrzeby.  Klient może liczyć na indywidualne podejście oraz profesjonalną i miłą obsługę, a także dopasowanie oferty do swoich potrzeb, nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach.

Jakość badań

Laboratorium posiada certyfikaty czołowych międzynarodowych organizacji, m.in. GEDNAP 48 i GEDNAP 49, przyznawane przez Niemieckie Stowarzyszenie Medycyny Sądowej oraz International Society for Forensic Genetics. Badania DNA wykonywane są zgodnie z wdrażanymi normami jakości ISO 17025.  

Kontakt:

www.premium.testdna.pl

tel. + 48 796 644 115,

e-mail: premiumlex@testdna.pl

 

5/5 - (2 głosów / głosy)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA