Na czym polega test na ojcostwo online? Sprawdź!
 

Na czym polega test na ojcostwo online?

na czym polega test na ojcostwo online

Chociaż wielu osobom test na ojcostwo online przywodzi na myśl psychotest do wykonania bez wychodzenia z domu na komputerze czy komórce… Tak naprawdę pewne badanie DNA zrobisz praktycznie w całości przez internet! I będzie to badanie pewne, jednoznaczne i realizowane w laboratorium genetycznym. Sprawdź, na czym polega test na ojcostwo online.

Tego dowiesz się z artykułu:

Na czym polega test na ojcostwo online?

Test na ojcostwo online jest szybkim, wygodnym i prostym rozwiązaniem dla wszystkich osób lubiących załatwiać możliwie jak najwięcej za pomocą internetu. Do wykonania testu genetycznego na ojcostwo niezbędna jest oczywiście analiza w laboratorium, jednak Pacjent nie musi pojawiać się w przychodni.

Dzięki takiej możliwości zestaw wystarczy zamówić internetowo (poprzez sklep online, czat lub mailowo) bądź przez telefon, a następnie pobrać próbki w domu. Zestaw dostarczany jest w wygodny sposób do paczkomatu bądź kurierem.

Do takiego badania DNA przekazuje się dowolne próbki, np. wymazy z policzka, szczoteczkę do zębów, maszynkę do golenia, niedopałki papierosa, smoczek, kubek i wiele innych. Co potem? Próbki i dokumenty wysyła się bezpłatnym kurierem, pocztą lub przez paczkomat.

Test na ojcostwo online to:

✅ zamówienie testu DNA przez internet lub telefon, bez konieczności wychodzenia z domu,

✅ pobranie dowolnych próbek samodzielnie, w wygodnym momencie,

✅ odbiór wyniku online.

To może Cię zainteresować: Jak sprawdzić DNA domowym sposobem?

Jak zamówić test na ojcostwo online?

To, jak zamówić test na ojcostwo online, zależy od wybranego laboratorium. Najczęściej wystarczy złożyć zamówienie w sklepie internetowym, na czacie, mailowo lub telefonicznie.

Dlaczego test na ojcostwo online jest pewny?

Jeśli wybierzesz wiarygodne laboratorium, test na ojcostwo online da Ci jednoznaczny wynik potwierdzający lub wykluczający ojcostwo. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Najważniejsze elementy:

  • analiza minimum 24 markerów DNA – pewny rezultat przy uczestnictwie tylko ojca i dziecka (obecnie na rynku dostępne jest również badanie na 34 markerach DNA),
  • doświadczenie w badaniach DNA – specjalizacja w badaniach genetycznych,
  • akredytacja PCA i uzyskane certyfikaty oraz udział w badaniach biegłości,
  • rygorystyczne procedury bezpieczeństwa i kontroli,
  • badanie dowolnych próbek, oprócz wymazów z policzka np. smoczka, włosów, maszynki do golenia.

Zobacz więcej: Jak wybrać laboratorium genetyczne? DARMOWY PORADNIK

Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA