Jakie mikroślady do testu na ojcostwo można pobrać od dziecka?
 
gorny-mobile_25.03.20

Jakie mikroślady do testu na ojcostwo można pobrać od dziecka?

Co zrobić gdy nie można pobrać wymazów z policzka
Kiedy bierzemy pod uwagę wszelkie badania związane z dziećmi, należy mieć na uwadze ich bezpieczeństwo. Jest to sprawa całkowicie jasna, szczególnie dla kogoś, kto posiada dzieci i kto się nimi od jakiegoś czasu opiekuje. Testy DNA na ojcostwo oraz test na ojcostwo to procesy, które są bezpieczne w stosunku do naszych dzieci i na pewno nie będzie tutaj żadnego problemu z bezpieczeństwem.

Jakie mikroślady do testu na ojcostwo można pobrać od dziecka?

Testy DNA na ojcostwo oraz test na ojcostwo to proces, który można przeprowadzić praktycznie o każdym czasie. Wszystko przez fakt, że do badania wykorzystuje się materiał, który może zostać pobrany na drodze oficjalnej, ale może także zostać pobrany w formie mikrośladów. W przypadku dziecka jest nawet lepsze rozwiązanie, bowiem dziecko nie przechodzi w tym czasie stresu związanego z przebywaniem w gabinetach lekarskich. Badanie na ojcostwo z całą pewnością można wykonać pobierając na przykład próbkę śliny, wymaz z policzka, nosa, czy też pobierając włosy dziecka. Taki materiał jest odpowiedni do badania, należy jednak zaznaczyć, że powinien być on przechowywany w odpowiedni sposób. Aby sprawdzić, jak należy przechowywać mikroślady, wystarczy zajrzeć na stronę internetową danego laboratorium.
Rate this post

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 r. zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych. W związku z tym przygotowaliśmy niezbędne informacje, które wyjaśniają na czym polegają zmiany. Mogą się Państwo z nim zapoznać tutaj: Klauzula Informacyjna. Zapraszamy też do zapoznania się z Regulaminem.

Serwis internetowy testynaojcostwo.pl korzysta z plików cookies. Podstawa prawna: Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy Prawo Telekomunikacyjne (DU z 21.12.2012, poz. 1445), który dostosował polskie przepisy do dyrektyw unijnych 2009/136/WE i 2009/140/WE. Istnieje możliwość ograniczenia lub wyłączenia korzystania z plików cookies na zasadach określonych w polityce cookies. Więcej informacji dostępnych jest w Polityce Prywatności.