Jak ustalić ojcostwo po śmierci ojca?
 

Jak ustalić ojcostwo po śmierci ojca?

niejednoznaczny wynik testu na ojcostwo, kiedy wynik testu na ojcostwo jest niejednoznaczny
Nawet po śmierci pacjenta możliwe jest sprawdzenie historii jego życia. Mowa tutaj oczywiście o badaniu genetycznym, które pozostaje dostępne także po śmierci określonego pacjenta. Test DNA na ojcostwo oraz testy na ojcostwo to dzisiaj narzędzie, które z pewnością może być wykorzystywane w bardzo powszechny sposób. Na pewno jest dostępne dla każdej osoby, która się na to zdecyduje.

Jak ustalić ojcostwo po śmierci ojca?

Test DNA na ojcostwo oraz testy na ojcostwo można wykonywać przez całe życie, bowiem analizie podlega przede wszystkim  skład naszych genów. Te mamy stałe przez całe życie, a ślad po nich pozostaje także po naszej śmierci. Oczywiście aby wykonać takie badanie potrzeba zachować odpowiednie kroki, które są z góry określone przez nasze prawo. Jeśli nie mamy dostępu do mikrośladów, które  pochodzą od zmarłego, wówczas w grę może wejść tylko i wyłącznie ekshumacja zwłok, ale to już prawdziwe ekstremum. Test DNA na ojcostwo oraz testy na ojcostwo wykonuje się jednak w większości przypadków u osób, które żyją i z pełną świadomością podejmują decyzje związane ze swoim życiem. Jest to naturalna kolej rzeczy, że działamy na bieżąco. Jednak jak pokazują statystyki, również w stosunku do osób zmarłych mamy często pewne rzeczy do ustalenia.
.
Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 r. zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych. W związku z tym przygotowaliśmy niezbędne informacje, które wyjaśniają na czym polegają zmiany. Mogą się Państwo z nim zapoznać tutaj: Klauzula Informacyjna. Zapraszamy też do zapoznania się z Regulaminem.

Serwis internetowy testynaojcostwo.pl korzysta z plików cookies. Podstawa prawna: Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy Prawo Telekomunikacyjne (DU z 21.12.2012, poz. 1445), który dostosował polskie przepisy do dyrektyw unijnych 2009/136/WE i 2009/140/WE. Istnieje możliwość ograniczenia lub wyłączenia korzystania z plików cookies na zasadach określonych w polityce cookies. Więcej informacji dostępnych jest w Polityce Prywatności.