gorny-mobile_25.03.20

Jak sprawdzić spermę na ubraniu?

Jak sprawdzić spermę na ubraniu

Powodów podejrzewania partnera lub partnerki o zdradę może być wiele, do najczęściej wymienianych należą niezidentyfikowane plamy na ubraniu lub pościeli. Zamiast kierować się domysłami, najlepiej od razu skorzystać z prawdziwie skutecznych metod. Jak sprawdzić spermę na ubraniu i udowodnić niewierność partnera/ki? Poniższy artykuł rozwieje Twoje wątpliwości.

Najważniejsze punkty artykułu:

Jak sprawdzić spermę na ubraniu?

Sytuacja, w której podejrzewamy partnera lub partnerkę o zdradę, jest bardzo niekomfortowa. Może też ochłodzić relacje w związku. Dlatego gdy na ubraniu, bieliźnie lub pościeli znajdziemy tajemniczą plamę, warto przystąpić do działania.

Jak sprawdzić spermę na ubraniu? Detekcja nasienia rozwieje wątpliwości – skorzystaj z testu zdrady i zyskaj pewność.

Podejrzaną próbkę i formularz zlecenia należy zapakować, a następnie nadać do laboratorium. Próbka zostanie poddana szczegółowej analizie przez doświadczonego laboranta, co pozwoli stwierdzić, czy plama jest nasieniem, by móc przystąpić do dalszego etapu badania.

Na czym polega test zdrady?

Dwuetapowy test zdrady wykonuje się w laboratorium genetycznym. Jak wyglądają oba etapy testu?

  • detekcja nasienia – badanie przesłanej próbki, ustalenie, czy na materiale znajduje się nasienie, badanie zakończone jest potwierdzającym lub wykluczającym wynikiem
  • ustalenie i porównanie profili genetycznych – w momencie wydania wyniku; potwierdzającego przechodzi się do dalszego etapu testu zdrady polegającego na ustaleniu profilu i porównania go z próbką porównawczą, na którą może składać się m.in. wymaz z policzka.

Przykładowo: Mężczyzna znajduje bieliznę partnerki z dziwnymi śladami. Podejrzewa, że to nasienie, więc wysyła próbkę do laboratorium, by przekonać się, czym jest tajemnicza plama. Wynik okazuje się potwierdzający. W celu kontynuowania analizy mężczyzna wysyła swoją próbkę DNA w postaci wymazu z policzka, by przekonać się, czy nasienie należy do niego, czy jest dowodem niewierności partnerki. Wynik drugiego etapu analizy pozwala zyskać niezbite dowody, czy doszło do zdrady.

Dlaczego warto sprawdzić nasienie na ubraniu?

Test zdrady polegający na sprawdzeniu, czy na pościeli, bieliźnie lub ubraniu znajduje się nasienie, umożliwia:

  • uzyskanie pewności co do tego, czy na materiale znajduje się sperma
  • zbadanie, czy nasienie należy do mężczyzny wykonującego test zdrady, czy do kochanka
  • ustalenie, czy partnerka dopuściła się zdrady

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA
Przeczytaj poprzedni wpis:
uznałem dziecko a nie jest moje
Uznałem dziecko a nie jest moje – co zrobić?

Uznanie dziecka za swoje jest decyzją, która każdy mężczyzna powinien podjąć z rozwagą. Bardzo często zdarza się, że działając pod...

Zamknij