Jak sprawdzić, czy żona mnie zdradza?
 

Jak sprawdzić, czy żona mnie zdradza?

Jak sprawdzić czy żona mnie zdradza

Czy Twoja żona w ostatnim czasie zaczęła zachowywać się jakoś inaczej? Może nie ma już dla Ciebie czasu albo zamyka się z telefonem w łazience, a Ty słyszysz podejrzane rozmowy? A może na jej bieliźnie zobaczyłeś podejrzane plamy, które przypominają nasienie? Wydaje Ci się albo jesteś niemal pewny, że Cię zdradza? Wystarczy proste badanie, aby upewnić się, czy masz rację i powody do niepokoju.

Tego dowiesz się z artykułu:

Jak sprawdzić, czy żona mnie zdradza? Symptomy zdrady

Symptomy wskazujące na zdradę mogą być różne, ale wiele z nich pokrywa się. Warto więc wiedzieć, które z nich są najpopularniejsze. Wymienić warto:

  • Nierozstawanie się z telefonem. Zwłaszcza, jeśli Twoja żona nigdy wcześniej tak dużo nie korespondowała. Być może zamyka się z telefonem w łazience? Albo tłumaczy Ci, że to tylko koleżanki? To wszystko może być podejrzane.
  • Odmieniony wygląd. Twoja żona całkowicie zmieniła styl ubierania się? A może nagle zmieniła fryzurę, sposób malowania się lub po prostu wygląda promienniej? Nagłe zmiany w wyglądzie mogą znaczyć, że próbuje zwrócić na siebie czyjąś uwagę.
  • Brak czasu na wspólne chwile. Może żona unika Cię lub ciągle odmawia wspólnego spędzania czasu? Jeśli sytuacja notorycznie się powtarza, oznaczać może, że Twoja żona ma Cię już dość albo coś ukrywa.
  • Brak ochoty na seks. Oczywiście brak bliskości jest dość jasnym sygnałem. Jeśli żona Cię wręcz unika i odpycha, oznaczać to może, że ma już kogoś innego.
  • Plamy na bieliźnie. Plamy, które wyglądają jak nasienie to zdecydowanie mocny dowód na to, że żona może mieć kochanka.

To może Cię zainteresować: Oznaki zdrady żony, o których powinieneś pamiętać

Jak sprawdzić, czy żona mnie zdradza? Proste badanie zdrady

Wystarczy, że wejdziesz w posiadanie bielizny, wkładek higienicznych lub ubrań czy pościeli, które według Ciebie zawierają spermę. Co ważne, możesz to szybko i pewnie sprawdzić. Wystarczy, że wyślesz te elementy do laboratorium, gdzie zostaną dokładnie przebadane.

Badanie składa się z dwóch etapów. Pierwszy to detekcja nasienia. Podczas tego badania sprawdza się, czy na próbce faktycznie znajduje się nasienie. Drugim etapem jest analiza genetyczna, czyli sprawdzenie, czy jest to Twoje nasienie czy kogoś innego. Jest to bardzo istotne podczas ustalania zdrady!

To może Cię zainteresować: Na czym polega test na zdradę

Dlaczego warto sprawdzić, czy to zdrada?

Wykonanie takiego badania, czyli testu zdrady, pozwoli Ci szybko wykluczyć lub potwierdzić Twoje przypuszczenia, co jest bardzo ważne dla dobra relacji. Dzięki temu będziesz mógł podjąć decyzje, które dotyczyć będą przyszłości tego związku i Twojej partnerki.

Zobacz też: Jak żyć po zdradzie?

Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA