Jak żyć po zdradzie? Zdrada w związku - testynaojcostwo.pl
 

Jak żyć po zdradzie?

jak żyć po zdradzie, jak żyć po zdradzie żony, jak żyć po zdradzie męża, życie po zdradzie

Podejrzewasz, że Twoja partnerka Cię zdradza? Aby się upewnić, szczera rozmowa może nie wystarczyć. Warto wykonać specjalny genetyczny test zdrady, a w razie potrzeby – również na ojcostwo. Dobrze zastanowić się też, czy chcecie dalej żyć wspólnie, czy lepsze będzie rozstanie.

Jak żyć po zdradzie i co robić w takiej sytuacji?

Oznaki zdrady

Chociaż każdy człowiek jest inny, mechanizm działania większości kobiet w przypadku zdrady jest podobny. Jakie są oznaki zdrady żony i nie tylko? Prawdopodobnie Twoja partnerka nie rozstaje się z telefonem, założyła nowe hasła (np. na komputerze czy właśnie telefonie) i wygląda wyjątkowo pięknie.

Może być w stosunku do Ciebie bardzo oziębła lub wręcz przeciwnie – maskować poczucie winy wyjątkowym traktowaniem. Zdradzające kobiety często stają się też bardziej samodzielne i nie chcą dzielić codziennych aktywności z partnerem (np. zakupów).

Jak wybaczyć zdradę? Pomoże psycholog

Najpierw musisz zastanowić się, czy rzeczywiście tego chcesz. Być może zdrada była jednorazowym błędem, bo nie układało się Wam w związku? A może to sprawa planowana od dawna?

W naprawieniu relacji pomoże Wam psycholog. Nie tylko wytłumaczy psychologię zdrady, ale też ułatwi nazwanie emocji i uczuć oraz podpowie, jak żyć po zdradzie.

Warto również pamiętać, że zdrada dla każdego oznacza coś innego. Dla jednych jest to już flirt (nawet przez internet), dla innych mocno erotyczny taniec w klubie czy pocałunek, a dla jeszcze kolejnych – seks. Jedno jest pewne: jeśli któreś z partnerów czuje się zranione i zagubione czy oszukane, wtedy na pewno coś jest nie tak.

Jak zyć po zdradzie? Zyskaj pewność

Konieczna jest przede wszystkim szczera rozmowa z partnerką. Absolutną pewność pomogą Ci też zyskać badania genetyczne.

Jeśli chcesz, możesz wykonać test zdrady, do którego wykorzystuje się np. pościel czy bieliznę partnerki. Specjalista szuka na tych przedmiotach nasienia, by później porównać z Twoim DNA – np. ze szczoteczki do zębów czy wymazu z policzka.

Gdy chcesz mieć natomiast pewność, że wychowujesz własne dziecko, wystarczy test na ojcostwo. Możesz porównać DNA dziecka ze swoim, przekazując np. używany smoczek, słomkę po napoju czy włosy z cebulkami. Taki test jednoznacznie wykaże, czy to Ty jesteś ojcem.

Zobacz też: Badania genetyczne na ojcostwo

 

5/5 - (1 głosów / głosy)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA