Jak poznać zdradę? Sprawdź jak sprawdzić niewierność
 

Jak poznać zdradę?

jak poznać zdradę

Zdrada to pojęcie koszmarne dla osób, znajdujących się obecnie w związkach. Statystycznie najczęściej przyczynia się do ich rozpadu. Samo podejrzenie zdrady oddziałuje toksycznie na relacje partnerów. Warto potwierdzić swoje przypuszczenia, aby nie rozbić bez przyczyny dobrze funkcjonującej relacji. W jaki sposób rozpoznać niewierność?

Tego dowiesz się z artykułu:

Jak poznać zdradę? Najczęstsze objawy
Jak poznać zdradę? Szczera rozmowa
Jak poznać zdradę? Badanie w laboratorium

Jak poznać zdradę? Najczęstsze objawy

Pierwszym elementem jest uważna obserwacja. Oznaki zdrady mogą się różnic w zależności od osoby, ale bardzo często przyjmują określony wzorzec zachowania. Charakteryzuje się on:

• zmniejszoną ochotą na kontakt fizyczny (pocałunki, seks, pieszczoty),
• większą dbałością o własny wygląd (ćwiczenia, nowe ubrania, fryzura),
• nadmierną ochroną własnej prywatności (nowe hasła na portalach społecznościowych, koncie e-mail, telefonie lub laptopie),
• większą skłonnością do spędzania czasu poza domem (pod pretekstem np. dłuższej pracy).

Dosyć mylne może być samo zainteresowanie osobą zdradzaną. Niektórzy przejawiają niemal całkowity zanik troski (obojętność), inni jednak zachowują się wręcz przeciwnie – zwracają szczególną uwagę na partnera (lub partnerkę), aby ukryć ewentualne symptomy ostrzegawcze.

To może Cię zainteresować: Oznaki zdrady żony, o których powinieneś pamiętać

Jak poznać zdradę? Szczera rozmowa

Przed wykonaniem konkretnych kroków warto szczerze porozmawiać w cztery oczy. Ta metoda odniesie skutek w przypadku osób impulsywnych. Wyznają one prawdę pod wpływem chwili oraz wzbudzonych emocji. Osoby w związku dobrze się znają, dlatego też szczera rozmowa może uwydatnić oczywiste kłamstwo. Każdy człowiek posiada pewien typ zachowania, związany z unikaniem prawdy.

Najczęstszym symptomem kłamstwa jest częste mruganie powiek. Oczy kontroluje się najciężej, podobnie jak nogi. Osoba w sytuacji stresowej może też przyjąć taktykę zbyt obszernego opisywania sytuacji. Nie powinna raczej unikać kontaktu wzrokowego, którego doświadczaliście przez cały związek. Może stosować jednak taktykę przeciwną i intensywnie, nienaturalnie wpatrywać się w oczy rozmówcy.

Zobacz też: Jak żyć po zdradzie?

Jak poznać zdradę? Badanie w laboratorium

Ostatnim krokiem na liście będzie wykonanie badania w laboratorium. W tym celu należy znaleźć na bieliźnie lub ubraniach osoby posądzanej o zdradę ślady przypominające nasienie.

Próbki w laboratorium zostaną wyselekcjonowane i następnie zbadane. Wynik pozytywny może być bodźcem do rozszerzenia analizy porównawczej. W tym celu pobiera się wymaz z policzka od osoby, która podejrzewa drugą o zdradę. Tak kompleksowa analiza, powinna dać Ci pełną informację na temat wierności partnerki.

To może Cię zainteresować: Na czym polega test na zdradę

Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA