Czy wiesz, jak rozpoznać zdradę kobiety? - Testynaojcostwo.pl
 

Czy wiesz, jak rozpoznać zdradę kobiety?

jak rozpoznać zdradę, jak poznać zdradę, podejrzenia o zdradę

Masz podejrzenia co do zdrady, ale nie wiesz, czy są słuszne? Możesz wykonać prosty test zdrady, który pomoże Ci rozwiać wątpliwości. Jeśli chcesz rozpoznać zdradę, najpierw jednak sprawdź, jakie są najpowszechniejsze oznaki niewierności!

Gdy partnerka nie rozstaje się z telefonem czy laptopem

Jeśli Twoja kobieta spędza cały czas wpatrzona w ekran, a jej sprzęty zostały zabezpieczone hasłem i nie masz do nich dostępu – to może być jedna z pierwszych oznak zdrady. Chcąc ukryć flirt, partnerka może zabierać telefon nawet do łazienki! Internet umożliwia kontakt 24 godziny na dobę, a także pozwala szybko zawrzeć nowe znajomości. To właśnie w ten sposób rozpoczyna się najwięcej romansów.

Zdradzająca kobieta może się Tobą nadmiernie interesować…

Chcąc w ten sposób zrekompensować niewierność i wynagrodzić swoje zachowanie. Jak rozpoznać zdradę w takim przypadku? Jeśli Twoja partnerka wcześniej nie interesowała się Twoim hobby, rzadko gotowała Twoje ulubione dania i nie robiła Ci niespodzianek, a teraz jesteś wręcz „noszony na rękach” – możesz podejrzewać niewierność.

…lub zachowywać dystans

Niektóre ze zdradzających kobiet reagują w sposób odmienny do opisanego wyżej, czyli dystansują się i uciekają. Partnerka może nie wykazywać zainteresowania Tobą i Twoimi zajęciami. Często też znika z jej strony zazdrość, która wcześniej była dość silna.

Jak rozpoznać zdradę? Zmiana w wyglądzie kobiety

Jeśli kobieta ma nowy obiekt westchnień, który adoruje ją na każdym kroku, chce wyglądać dla niego jak najatrakcyjniej. Dla Ciebie być może przestała się już tak starać? Kiedy ostatnio widziałeś ją w seksownej sukience i szpilkach? Jeśli zauważasz znaczącą zmianę w wyglądzie, nowe ubrania czy bieliznę, zachowaj czujność.

Samodzielne wyjścia mogą oznaczać romans

Partnerka unika wspólnego czasu i nie chce wychodzić z Tobą z domu? Być może zakupy, siłownia, kolacja i inne aktywności to po prostu czas, który spędza z innym mężczyzną. Może wtedy również rozmawiać z nim przez telefon czy internet – bez Twojego towarzystwa. Takie zachowanie również należy do możliwych oznak zdrady żony i nie tylko…

Jak wykryć zdradę? Wykonaj test zdrady

Najlepiej oczywiście porozmawiać z partnerką – być może jej dziwne zachowanie wiąże się ze stresem, problemami w pracy czy innymi emocjami, a Ty odczytujesz je niewłaściwie. Jeśli chcesz wykryć zdradę i zyskać pewność co do wierności, może też wykonać test zdrady. Wystarczy, że przekażesz do laboratorium np. bieliznę kobiety, a specjalista wykryje na niej materiał genetyczny i porówna z Twoim DNA.

Czytaj też: Zdradę pomógł mi wykryć… dziecięcy smoczek

Jeśli nie jesteś natomiast pewien, czy jesteś ojcem Waszego dziecka, możesz zrealizować badanie DNA na ojcostwo, które pewnie określi łączące Was pokrewieństwo.


Zobacz też: 

 

Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA