Testy na ojcostwo Sandomierz
 

Testy na ojcostwo Sandomierz

test na ojcostwo Sandomierz, testy na ojcostwo Sandomierz, test ojcostwa Sandomierz, badania DNA Sandomierz , badanie DNA Sandomierz , badania ojcostwa Sandomierz, badanie DNA na ojcostwo Sandomierz, badania na ojcostwo Sandomierz, badanie na ojcostwo Sandomierz Wpis sponsorowany

.

Najszerszy zakres – badanie aż 34 markerów DNA

✅ W Sandomierzu wykonasz pewne badania na ojcostwo w oparciu nawet o 34 markery DNA. Tak rozszerzona analiza gwarantuje wydaje pewnego i jednoznacznego wyniku. Jest to szczególnie ważne kiedy w badaniu biorą udział dwie osoby (ojciec i dziecko). Zrób test na ojcostwo w Sandomierzu w przychodni lub w domu (wizyta domowa pielęgniarki, zamówienie zestawu) ✅

📞 Tel: 665 761 161

Do testu na ojcostwo w Sandomierzu możesz przekazać dowolne próbki: od wymazów z policzka, przez takie przedmioty jak smoczek, szczoteczka do zębów, niedopałek papierosa, aż po stosunkowo nietypowe materiały (nić dentystyczna czy patyczek z lizaka).

Test na ojcostwo Sandomierz: jak do nas trafić? 🎯

Zapraszamy do naszego laboratorium w Sandomierzu na wykonanie testu na ojcostwo. W przychodni możesz pobrać próbki, kupić zestaw do samodzielnego pobrania lub też pozostawić samodzielnie pobrane próbki. Na wynik badania ojcostwa oczekuje się 3-5 dni roboczych lub do 10 dni, jeśli od minimum jednej z osób przekazujesz mikroślady.

Testy na ustalenie ojcostwa Sandomierz
ul. Mickiewicza 52
27-600 Sandomierz


🏠 Badanie na ojcostwo w Sandomierzu zrobisz też bez wychodzenia z domu: wystarczy zamówić zestaw pod wskazany adres (kurierem albo do paczkomatu), pobrać próbki bez zestawu i wydrukować formularz albo umówić wizytę domowej pielęgniarki.

Test na ojcostwo w Sandomierzu – gwarancja na wszystkie próbki

Do badania na ojcostwo możesz dostarczyć dowolną próbkę (wymazy, włosy, szczoteczkę, sztućce, i wiele innych), które objęte są gwarancją. Co to oznacza? Gdyby okazało się, że próbki są złej jakości możesz dostarczyć kolejną próbkę bezpłatnie. Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo i pewny wynik.

Testy na ojcostwo Sandomierz to:

 • Pewny wynik – nasze badania honorowane są przez polskie sądy. Wynik można wykorzystać w sprawach o ustalenie ojcostwa i alimenty. Każdy wynik wydajemy zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.
 • Badania KAŻDEJ próbki – test możesz wykonać za pomocą wymazu z policzka lub mikrośladów (włosy, szczoteczka do zębów, chusteczka z katarem, sztućce, kubek i wiele innych).
 • Wiarygodność i bezpieczeństwo – cieszymy się zaufaniem sądów, mamy ponad 18-letnie doświadczenie.
 • Dyskrecja – wynik możesz otrzymać bez oznaczeń laboratorium, na każdym etapie dbamy o Twoją dyskrecję i bezpieczeństwo Twoich danych.
 • Wygoda i komfort – jesteśmy dostępni w całej Polsce:
  • Ponad 250 placówek jest do Twojej dyspozycji;
  • Zestaw możesz zamówić pod dowolny adres kurierem lub do paczkomatu;
  • Zamiast wizyty w placówce możesz umówić wizytę domową pielęgniarki;
  • 100 aptek posiada w swojej ofercie nasze zestawy;
  • Próbki możesz pobrać i pozostawić w placówce.

Test na ojcostwo Sandomierz: informacja telefoniczna i umawianie wizyt

Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 19.00, a w weekendy i święta od 9:00 do 17:00. Umów wizytę bez kolejek, często nawet tego samego lub kolejnego dnia.

665 761 161
📱 665 761 161
📞 665 761 161

Więcej informacji na stronie www.testdna.pl

O Laboratorium

Specjalizujemy się w w wykonywaniu testów na ustalenie ojcostwa do celów prywatnych i sądowych. Jeszcze żaden wystawiony przez nas wynik testu na ojcostwo nie został prawnie podważony. Badanie DNA na ustalenie ojcostwa zlecają nam polskie sądy (współpracujemy z wieloma sądami z całego kraju), lekarze, prokuratura czy detektywi. Dzięki regularnym kontrolom zewnętrznym możemy potwierdzić wysoką jakość wykonywanych przez nas analiz.

Gdzie zrobić test na ojcostwo w województwie świętokrzyskim?

Test na ojcostwo Jędrzejów, ul. Małogoska 25, Tel: 665 761 161

Test na ojcostwo Kielce, ul. Podklasztorna 120/2, 665 761 161

Test na ojcostwo Końskie, ul. Południowa 1,665 761 161

Test na ojcostwo Ostrowiec Świętokrzyski, Osiedle Ogrody 29, 665 761 161

Test na ojcostwo Pińczów, ul. Batalionów Chłopskich 33, 665 761 161

Test na ojcostwo Sędziszów, ul. Dworcowa 23, 665 761 161

Test na ojcostwo Starachowice, ul. Jana Pawła II 1, 665 761 161

Test na ojcostwo Włoszczowa, ul. Mleczarska 11, 665 761 161

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA