Pewny test na ojcostwo Jędrzejów
 

Pewny test na ojcostwo Jędrzejów

test na ojcostwo Jędrzejów, testy na ojcostwo Jędrzejów, test ojcostwa Jędrzejów, badania DNA Jędrzejów , badanie DNA Jędrzejów , badania ojcostwa Jędrzejów, badanie DNA na ojcostwo Jędrzejów, badania na ojcostwo Jędrzejów, badanie na ojcostwo Jędrzejów Wpis sponsorowany

.

Najszerszy zakres – badanie aż 34 markerów DNA

✅ W Jędrzejowie wykonasz pewne badania na ojcostwo w oparciu nawet o 34 markery DNA. Tak rozszerzona analiza gwarantuje wydaje pewnego i jednoznacznego wyniku. Jest to szczególnie ważne kiedy w badaniu biorą udział dwie osoby (ojciec i dziecko). Zrób test na ojcostwo w Jędrzejowie w przychodni lub w domu (wizyta domowa pielęgniarki, zamówienie zestawu) ✅

📞  Tel: 665 761 161

Do badania na ojcostwo w Jędrzejowie możesz przekazać dowolne próbki: od wymazów z policzka, przez takie przedmioty jak smoczek, szczoteczka do zębów, niedopałek papierosa, aż po stosunkowo nietypowe materiały (nić dentystyczna czy patyczek z lizaka).

Test na ojcostwo Jędrzejów: jak do nas trafić? 🎯

Zapraszamy do naszego laboratorium w Jędrzejowie na wykonanie testu na ojcostwo. W przychodni możesz pobrać próbki, kupić zestaw do samodzielnego pobrania lub też pozostawić samodzielnie pobrane próbki. Na wynik badania ojcostwa oczekuje się 3-5 dni roboczych.

Testy na ustalenie ojcostwa – Jędrzejów
ul. Mało­go­ska 25
28–300 Jędrzejów

 

🏠 Badanie na ojcostwo w Jędrzejowie zrobisz też bez wychodzenia z domu: wystarczy zamówić zestaw pod wskazany adres (kurierem albo do paczkomatu), pobrać próbki bez zestawu i wydrukować formularz albo umówić wizytę domowej pielęgniarki.

Test na ojcostwo Jędrzejów – gwarancja na wszystkie próbki

Do badania na ojcostwo możesz dostarczyć dowolną próbkę (wymazy, włosy, szczoteczkę, sztućce,  i wiele innych), które objęte są gwarancją. Co to oznacza? Gdyby okazało się, że próbki są złej jakości możesz dostarczyć kolejną próbkę bezpłatnie. Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo i pewny wynik.

Testy na ojcostwo Jędrzejów to:

 • Pewny wynik – nasze badania honorowane są przez polskie sądy. Wynik można wykorzystać w sprawach o ustalenie ojcostwa i alimenty. Każdy wynik wydajemy zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.
 • Badania KAŻDEJ próbki – test możesz wykonać za pomocą wymazu z policzka lub mikrośladów (włosy, szczoteczka do zębów, chusteczka z katarem, sztućce, kubek i wiele innych).
 • Wiarygodność i bezpieczeństwo – cieszymy się zaufaniem sądów, mamy ponad 17-letnie doświadczenie.
 • Dyskrecja – wynik możesz otrzymać bez oznaczeń laboratorium, na każdym etapie dbamy o Twoją dyskrecję i bezpieczeństwo Twoich danych.
 • Wygoda i komfort – jesteśmy dostępni w całej Polsce:
  • Ponad 200 placówek jest do Twojej dyspozycji;
  • Zestaw możesz zamówić pod dowolny adres kurierem lub do paczkomatu;
  • Zamiast wizyty w placówce możesz umówić wizytę domową pielęgniarki;
  • 100 aptek posiada w swojej ofercie nasze zestawy;
  • Próbki możesz pobrać i pozostawić w placówce.

Test na ojcostwo Jędrzejów: informacja telefoniczna i umawianie wizyt

Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 19.00, a w weekendy i święta od 9:00 do 17:00. Umów wizytę bez kolejek, często nawet tego samego lub kolejnego dnia.

 .

Więcej informacji na stronie www.testdna.pl

O Laboratorium

Specjalizujemy się w  w wykonywaniu testów na ustalenie ojcostwa do celów prywatnych i sądowych. Jeszcze żaden wystawiony przez nas wynik testu na ojcostwo nie został prawnie podważony. Badanie DNA na ustalenie ojcostwa zlecają nam polskie sądy (współpracujemy z ponad 20 sądami z całego kraju), lekarze, prokuratura czy detektywi. Dzięki regularnym kontrolom zewnętrznym możemy potwierdzić wysoką jakość wykonywanych przez nas analiz.

Gdzie zrobić test na ojcostwo w województwie świętokrzyskim?

 Test na ojcostwo Kielce, ul. Podklasztorna 120/2, 665 761 161

 Test na ojcostwo Końskie, ul. Południowa 1,665 761 161

 Test na ojcostwo Ostrowiec Świętokrzyski, Osiedle Ogrody 29, 665 761 161

 Test na ojcostwo Pińczów, ul. Batalionów Chłopskich 33, 665 761 161

 Test na ojcostwo Sędziszów, ul. Dworcowa 23, 665 761 161

 Test na ojcostwo Starachowice, ul. Jana Pawła II 1, 665 761 161

 Test na ojcostwo Włoszczowa, ul. Mleczarska 11, 665 761 161

 

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA