Pewny test na ojcostwo Kamienna Góra
 

Pewny test na ojcostwo Kamienna Góra

test na ojcostwo Kamienna Góra, testy na ojcostwo Kamienna Góra, test ojcostwa Kamienna Góra, badania DNA Kamienna Góra , badanie DNA Kamienna Góra , badania ojcostwa Kamienna Góra, badanie DNA na ojcostwo Kamienna Góra, badania na ojcostwo Kamienna Góra, badanie na ojcostwo Kamienna Góra Wpis sponsorowany

.

Najszerszy zakres – badanie aż 34 markerów DNA

✅ W Kamiennej Górze wykonasz pewne badania na ojcostwo w oparciu nawet o 34 markery DNA. Tak rozszerzona analiza gwarantuje wydaje pewnego i jednoznacznego wyniku. Jest to szczególnie ważne kiedy w badaniu biorą udział dwie osoby (ojciec i dziecko). Zrób test na ojcostwo w Kamiennej Górze w przychodni lub w domu (wizyta domowa pielęgniarki, zamówienie zestawu) ✅

📞 Tel: 665 761 161

Do badania na ojcostwo w Kamiennej Górze możesz przekazać dowolne próbki: od wymazów z policzka, przez takie przedmioty jak smoczek, szczoteczka do zębów, niedopałek papierosa, aż po stosunkowo nietypowe materiały (nić dentystyczna czy patyczek z lizaka).

Test na ojcostwo Kamienna Góra – jak do nas trafić? 🎯

Zapraszamy do naszego laboratorium w Kamiennej Górze na wykonanie testu na ojcostwo. W przychodni możesz pobrać próbki, kupić zestaw do samodzielnego pobrania lub też pozostawić samodzielnie pobrane próbki. Na wynik badania ojcostwa oczekuje się 3-5 dni roboczych lub do 10 dni, jeśli od minimum jednej z osób przekazujesz mikroślady.

Testy na ustalenie ojcostwa – Kamienna Góra
ul. Władysława Broniewskiego 26 A
58-400 Kamienna Góra

 

🏠 Badanie na ojcostwo w Kamiennej Górze zrobisz też bez wychodzenia z domu: wystarczy zamówić zestaw pod wskazany adres (kurierem albo do paczkomatu), pobrać próbki bez zestawu i wydrukować formularz albo umówić wizytę domowej pielęgniarki.

Test na ojcostwo Kamienna Góra – gwarancja na wszystkie próbki

Do badania na ojcostwo możesz dostarczyć dowolną próbkę (wymazy, włosy, szczoteczkę, sztućce,  i wiele innych), które objęte są gwarancją. Co to oznacza? Gdyby okazało się, że próbki są złej jakości możesz dostarczyć kolejną próbkę bezpłatnie. Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo i pewny wynik.

Testy na ojcostwo Kamienna Góra to:

 • Pewny wynik – nasze badania honorowane są przez polskie sądy. Wynik można wykorzystać w sprawach o ustalenie ojcostwa i alimenty. Każdy wynik wydajemy zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.
 • Badania KAŻDEJ próbki – test możesz wykonać za pomocą wymazu z policzka lub mikrośladów (włosy, szczoteczka do zębów, chusteczka z katarem, sztućce, kubek i wiele innych).
 • Wiarygodność i bezpieczeństwo – cieszymy się zaufaniem sądów, mamy ponad 17-letnie doświadczenie.
 • Dyskrecja – wynik możesz otrzymać bez oznaczeń laboratorium, na każdym etapie dbamy o Twoją dyskrecję i bezpieczeństwo Twoich danych.
 • Wygoda i komfort – jesteśmy dostępni w całej Polsce:
  • Ponad 200 placówek jest do Twojej dyspozycji;
  • Zestaw możesz zamówić pod dowolny adres kurierem lub do paczkomatu;
  • Zamiast wizyty w placówce możesz umówić wizytę domową pielęgniarki;
  • 100 aptek posiada w swojej ofercie nasze zestawy;
  • Próbki możesz pobrać i pozostawić w placówce.

Test na ojcostwo Kamienna Góra: informacja telefoniczna i umawianie wizyt

Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 19.00, a w weekendy i święta od 9:00 do 17:00. Umów wizytę bez kolejek, często nawet tego samego lub kolejnego dnia.

 .

Więcej informacji na stronie www.testdna.pl

O Laboratorium

Specjalizujemy się w  w wykonywaniu testów na ustalenie ojcostwa do celów prywatnych i sądowych. Jeszcze żaden wystawiony przez nas wynik testu na ojcostwo nie został prawnie podważony. Badanie DNA na ustalenie ojcostwa zlecają nam polskie sądy (współpracujemy wieloma sądami z całego kraju), lekarze, prokuratura czy detektywi. Dzięki regularnym kontrolom zewnętrznym możemy potwierdzić wysoką jakość wykonywanych przez nas analiz.

Gdzie zrobić test na ojcostwo w województwie dolnośląskim?

✅ Test na ojcostwo Bolesławiec, ul. Karola Miarki 29, Tel: 665 761 161

Test na ojcostwo Bystrzyca, ul. Chrobrego 14, Tel: 665 761 161

Test na ojcostwo Jawor, ul. Piłsudskiego 10, Tel: 665 761 161

Test na ojcostwo Jelenia Góra, ul. Zielona 6/1, Tel: 665 761 161

Test na ojcostwo Kobierzyce, ul. Witosa 5, Tel: 665 761 161

Test na ojcostwo Kłodzko, ul. Wojska Polskiego 18, Tel: 665 761 161

Test na ojcostwo Legnica, ul. Piekarska 7, Tel: 665 761 161

Test na ojcostwo Ślęza, ul. Przystankowa 2, Tel: 665 761 161

Test na ojcostwo Świdnica, ul. Kliczkowska 3, Tel: 665 761 161

Test na ojcostwo Wałbrzych, ul. Armii Krajowej 22-23, Tel: 665 761 161

Test na ojcostwo Wrocław, ul. Kunickiego 37 A, Tel: 665 761 161

Test na ojcostwo Złotoryja, ul. Rynek 5/2, Tel: 665 761 161

 

 

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA