Pewny test na ojcostwo Kłodzko
 

Pewny test na ojcostwo Kłodzko

test na ojcostwo Kłodzko, testy na ojcostwo Kłodzko, test ojcostwa Kłodzko, badania DNA Kłodzko, badanie DNA Kłodzko , badania ojcostwa Kłodzko, badanie DNA na ojcostwo Kłodzko, badania na ojcostwo Kłodzko, badanie na ojcostwo Kłodzko Wpis sponsorowany

.

Najszerszy zakres – badanie aż 34 markerów DNA

W Kłodzku wykonasz pewne testy na ojcostwo w oparciu nawet o 34 markery DNA. Tak rozszerzona analiza gwarantuje wydaje pewnego i jednoznacznego wyniku. Jest to szczególnie ważne kiedy w badaniu biorą udział dwie osoby (ojciec i dziecko).

  Tel: 665 761 161

Gwarancja na wszystkie próbki

test na ojcostwo Kłodzko, testy na ojcostwo Kłodzko, test ojcostwa Kłodzko, badania DNA Kłodzko, badanie DNA Kłodzko , badania ojcostwa Kłodzko, badanie DNA na ojcostwo Kłodzko, badania na ojcostwo Kłodzko, badanie na ojcostwo KłodzkoDo badania na ojcostwo możesz dostarczyć dowolną próbkę (wymazy, włosy, szczoteczkę, sztućce,  i wiele innych), które objęte są gwarancją. Co to oznacza? Gdyby okazało się, że próbki są złej jakości możesz dostarczyć kolejną próbkę bezpłatnie. Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo i pewny wynik.

Testy na ojcostwo Kłodzko – czego możesz oczekiwać?

 • Pewnego wyniku – nasze testy na ojcostwo honorowane są przez polskie sądy. Wynik można wykorzystać w sprawach o ustalenie ojcostwa i alimenty
 • Badania KAŻDEJ próbki – test możesz wykonać za pomocą wymazu z policzka lub mikrośladów (włosy, szczoteczka do zębów, chusteczka z katarem, sztućce, kubek i wiele innych).
 • Wiarygodności i bezpieczeństwa – cieszymy się zaufaniem sądów, mamy ponad 15-letnie doświadczenie.
 • Dyskrecji – wynik możesz otrzymać bez oznaczeń laboratorium.
 • Wygody i komfortu – jesteśmy dostępni w całej Polsce:
  • Ponad 200 placówek jest do Twojej dyspozycji;
  • 100 aptek posiada w swojej ofercie nasze zestawy;
  • Próbki możesz pobrać i pozostawić w placówce.

Jak do nas trafić?

Zapraszamy do naszego laboratorium w Kłodzku na wykonanie testów na ojcostwo. W przychodni możesz pobrać próbki, kupić zestaw do samodzielnego pobrania lub też pozostawić samodzielnie pobrane próbki. Na wynik badania DNA oczekuje się 3-5 dni roboczych.

Testy na ustalenie ojcostwa – Kłodzko
ul. Spółdzielcza 4
57–300 Kłodzko

Testy na ustalenie ojcostwa – Kłodzko
ul. Armii Krajowej 29a
57–300 Kłodzko

 

Informacja telefoniczna i umawianie wizyt

Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 19.00, a w weekendy i święta od 9:00 do 19:00.

..
 .

Więcej informacji na stronie www.testdna.pl

O Laboratorium

Specjalizujemy się w  w wykonywaniu testów na ustalenie ojcostwa do celów prywatnych i sądowych.  Jeszcze żaden wystawiony przez nas wynik testu na ojcostwo nie został prawnie podważony. Badania na ustalenie ojcostwa zlecają nam polskie sądy (współpracujemy z ponad 20 sądami z całego kraju), lekarze, prokuratura czy detektywi. Dzięki regularnym kontrolom zewnętrznym możemy potwierdzić wysoką jakość wykonywanych przez nas analiz.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA