Testy na ojcostwo Jaworzno - Test ojcostwa w oparciu o 34 markery DNA. 
 

Testy na ojcostwo Jaworzno

Wpis sponsorowany

Testy na ojcostwo w Jaworznie – zyskaj pewność i zadbaj o swoją przyszłość

testy na ojcostwo

Wykonaj w przychodni w Jaworznie pewny test na ojcostwo. Badania w naszej placówce gwarantują najdokładniejszy i jednoznaczny wynik. Na miejscu możesz pobrać próbki lub kupić zestaw do ich samodzielnego pobrania.

Na wynik badania oczekuje się 3-5 dni roboczych (od momentu dotarcia próbek do laboratorium). Gwarantujemy wysoką jakość badania. Analiza wykonywana jest w certyfikowanym laboratorium, które wdrożyło system jakości ISO 17025.

Testy na ojcostwo Jaworzno – czego możesz się spodziewać?

Test na ojcostwo jest przeprowadzany w oparciu o aż 34 markery DNA. Gwarantuje to wynik, który wyklucza ojcostwo ze 100% pewnością lub potwierdza je z prawdopodobieństwem wynoszącym 99,9999%. Taki wynik jest pewny zgodnie z zaleceniami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.

Analiza aż 34 markerów DNA jest szczególnie ważna, gdy w badaniu biorą udział tylko ojciec i dziecko.

Do badania można dostarczyć dowolną próbkę DNA – wszystkie są tak samo dobre i pewne. Mogą to być np. włosy z cebulkami, chusteczka z katarem, szczoteczka do zębów, niedopałek papierosa czy nawet używane sztućce.  Jeżeli zdarzyłaby się taka sytuacja, że próbka jest niewystarczającej jakości, możesz dostarczyć kolejną bezpłatnie.

Wszystkie próbki objęte są gwarancją. Dzięki temu przeprowadzenie testu na ojcostwo jest nie tylko pewne, ale też bezpieczne.

Gdzie nas znajdziesz?

Testy na ustalenie ojcostwa – Jaworzno
Adres: ul. Pił­sud­skiego 72, 43-600 Jaworzno

Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 19:00, a w weekendy i święta od 9:00 do 21:00.

 

 

Test wykonywany w certyfikowanym laboratorium

Nasze laboratorium regularnie poddaje się zewnętrznym kontrolom znanych ośrodków certyfikujących. Uzyskało wiele prestiżowych certyfikatów. Wdrożyliśmy także standardy ISO 17025.  Zobacz certyfikaty laboratorium>>

 

„Zawsze staramy się pokazać, jak bardzo ważna jest wysoka jakość badań oferowanych Państwu. Podstawą jest zapewnienie pewności i rzetelności danego badania – to uzyskujemy dzięki bardzo restrykcyjnym procedurom, które redukują ryzyko błędu. Po drugie musimy mieć pewność, że nasze procedury działają, stąd regularnie poddajemy się kontrolom w międzynarodowych ośrodkach naukowych. Ważny jest też dla nas szeroko rozumiany komfort naszego klienta. Cały czas doskonalimy się w tym, aby klient w kontakcie z nami czuł się po prostu swobodnie i dobrze, mimo nierzadko ciężkiej sytuacji życiowej.”Barbara Prokurat, Dyrektor ds. operacyjnych testDNA Laboratorium Sp. z o.o.

Pewny test na ojcostwo – wybierz nasze laboratorium i odzyskaj spokój

Nasze laboratorium gwarantuje Państwu pewne badania, które można wykonać również bez wychodzenia z domu. Zestaw do pobrania próbek przyślemy na dowolnie wskazany adres kurierem lub do paczkomatu. Szczególnie dbamy o komfort naszych klientów.

Każdy wykonany w naszym laboratorium test na ojcostwo zawiera profile genetyczne na wyniku, podpisy i pieczątki osób wykonujących i zatwierdzających badanie wraz z numerem uprawnień. Gwarantuje to pewność i autentyczność badań.

Dbamy również o dyskretną wysyłkę zestawu i odebranie wyniku. Wynik przekazywany e-mailem jest zahasłowany. Dostęp do niego jest możliwy poprzez hasło, które sam sobie stworzysz i tylko Ty znasz. Umożliwiamy także wykonanie badania całkowicie anonimowo, bez konieczności podawania danych osobowych.

Zobacz film przedstawiający, jak wygląda test na ojcostwo w naszym laboratorium

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA