Czy istnieje wykrywacz zdrady?
 

Czy istnieje wykrywacz zdrady?

wykrywacz zdrady

Partnerka dziwnie się zachowuje, nie ma dla Ciebie czasu, a może zauważyłeś podejrzane plamy na jej bieliźnie? Zastanawiasz się pewnie, czy istnieje wykrywacz zdrady, który jednoznacznie powie Ci, czy ona jest wierna… Sprawdźmy, czy da się wykryć niewierność w prosty sposób!

Tego dowiesz się z artykułu:

Jakie są objawy zdrady?

Podejrzane zachowanie partnerki potrafi  wyprowadzić z równowagi – do najczęstszych objawów zdrady należą:

  • zmiana hasła w telefonie/komputerze i spędzanie z urządzeniem bardzo dużo czasu;
  • przesadne dbanie o wygląd – nowe ubrania, bielizna, makijaż, fryzura;
  • obojętność lub wręcz przeciwnie – niektóre zdradzające kobiety stają się obojętne i chłodne, a inne chcą ukryć swoje wyrzuty sumienia dbaniem o związek;
  • mniejsza ochota na bliskość – unikanie zbliżeń, przytulań, wspólnych aktywności.

Czy istnieje wykrywacz zdrady?

Dla wielu osób byłoby to idealne rozwiązanie. Chociaż sam „wykrywacz zdrady” nie istnieje, dostępne jest badanie, którym można sprawdzić, czy partnerka zdradza.

Nie jest to „szklana kula” czy psychotest, a badanie wykonywane w laboratorium. Pozwala ono sprawdzić, czy na przekazanej próbce znajduje się nasienie. A potem porównać z inną nadesłaną próbką.

Dzięki temu można np. sprawdzić, czy należy ono do partnera czy kochanka. A to bezcenna wiedza o tym, czy dana osoba jest wierna!

Jak sprawdzić zdradę?

By sprawdzić zdradę – wykonać test zdrady – wystarczy przesłać do laboratorium próbkę, na której znajdują się podejrzane plamy. Może to być np. bielizna, wkładka higieniczna, chusteczka, ubranie, fragment pościeli.

W laboratorium specjaliści sprawdzą, czy plama to nasienie czy też nie. Jeśli będzie to sperma, można ustalić na jej podstawie profil genetyczny osoby, do której należy. Później profil można porównać z nadesłaną próbką (wystarczy np. wymaz z policzka).

W ten sposób można przykładowo ustalić, czy badana osoba miała stosunki seksualne z kimś innym poza partnerem.

Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA