Jakie są najczęstsze objawy zdrady żony?
 

Jakie są najczęstsze objawy zdrady żony?

Czy twoja partnerka zachowuje się ostatnio nietypowo? A może się od ciebie oddala, czujesz, że coś ukrywa? Jej postępowanie nie musi od razu oznaczać zdrady, ale zawsze warto być czujnym i obserwować jej zachowanie w różnych sytuacjach. 

Objawy zdrady żony – czy zawsze zachowanie żony będzie inne?
Objawy zdrady żony – na jakie sygnały zwrócić uwagę?
Objawy zdrady żony – czy zawsze można je rozpoznać?
Objawy zdrady żony – co najlepiej zrobić po zdradzie?

Objawy zdrady żony – czy zawsze zachowanie żony będzie inne?

Twoja żona nagle zmieniła hasło do telefonu, wychodzi do innego pokoju, kiedy ciągle wydzwania do niej nieznany numer, a może nagle zaczęła zostawać dłużej w pracy? To mogą być, ale nie muszą, pierwsze objawy zdrady żony. Jeśli jednak Twoja żona zdradza Cię z kimś, kto jest waszym wspólnym przyjacielem lub inną bliską osobą, to możesz nie rozpoznać pierwszych sygnałów oznaczających zdradę. Taki „skok w bok” zawsze łatwiej ukryć, kiedy obu osobom zależy na dobrze zachowanym sekrecie. Objawy zdrady żony są także inne w przypadku tak zwanej przygody na jedną noc – wtedy możesz nawet nie zwrócić uwagi na to, że coś jest nie tak.

Objawy zdrady żony – na jakie sygnały zwrócić uwagę?

Pierwsze sygnały oznaczające zdradę żony to najczęściej utarte i wszystkim znane schematy: częstsze wychodzenie z domu, nagła ochota na nocowanie u koleżanek czy na ciągłą rozmowę przez telefon „z taką jedną znajomą z pracy”. Najczęściej idą w parze wraz z oddaleniem się od partnera, częstszym wychodzeniem z domu czy też większą dbałością o swój wygląd. Jeśli czujesz, że twoja żona zaczyna coś przed tobą ukrywać, powinieneś jak najszybciej zwrócić uwagę na te sygnały, zwłaszcza, jeśli podobna sytuacja zdarzyła się już wcześniej.

Objawy zdrady żony – czy zawsze można je rozpoznać?

Jeśli twoja żona potrafi dobrze zaplanować swój czas i dobrze zadba o to, żeby utrzymać swój romans w tajemnicy, to nie będzie miała problemu z ukryciem zdrady. Telefon firmowy, umiejętne usuwanie wiadomości od kochanka, dobre przyjaciółki, które zapewnią jej alibi – te czynniki mogą sprawić, że nie rozpoznasz oznak zdrady. Objawy zdrady żony są trudne do zauważenia także wtedy, kiedy ślepo ufasz swojej partnerce i wierzysz każdemu jej wyjaśnieniu, nawet jeśli jest ono bardzo podejrzane i nie pasuje do ogólnego zarysu sytuacji. Czujność i umiejętność obserwacji to czasami konieczne umiejętności do zauważenia, że coś jest nie tak.

Objawy zdrady żony – co najlepiej zrobić po zdradzie?

Jeśli już wiesz, że twoja żona cię zdradza, masz przed sobą dwie drogi. Pierwsza z nich to dać jej kolejną szansę, wybaczyć, i udawać że nic się nie stało. Takie rozwiązanie często występuje w małżeństwach, które posiadają dziecko. Dwoje ludzi decyduje zostać ze sobą dla wątpliwego dobra dziecka. Drugie wyjście to zakończenie relacji i wzięcie rozwodu z winy małżonki. Jeśli się na to zdecydujesz, musisz liczyć się z tym, że sprawy związane z separacją i rozwodem pochłoną sporo twojego czasu. Jest to jednak droga, która pozwoli ci uwolnić się z toksycznej relacji. Jeśli twoja żona oznajmiła ci, że zaszła w ciążę, warto zrobić także test na ojcostwo.

 

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA